هدر موبایل
1397/12/20 22:22:10
سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امور داخلی وشوراها:

تکلیف مجلس به احزاب برای اختصاص یک ششم لیست های انتخاباتی به بانوان

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:در چارچوب قانون انتخابات مجلس و با نظر اعضای کمیسیون امور داخلی وشوراها احزاب‌مکلف شدند یک ششم لیست های انتخاباتی خود در سراسر کشور را به بانوان اختصاص دهند.
تکلیف مجلس به احزاب برای اختصاص یک ششم لیست های انتخاباتی به بانوان نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:در چارچوب قانون انتخابات مجلس و با نظر اعضای کمیسیون امور داخلی وشوراها احزاب‌مکلف شدند یک ششم لیست های انتخاباتی خود در سراسر کشور را به بانوان اختصاص دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100544669717.jpg تکلیف,مجلس,به,احزاب,برای,اختصاص,یک,ششم,لیست,های,انتخاباتی,به,بانوان Icana

اصغرسلیمی درگفت و گو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه امروز کمیسیون امور داخلی و شوراها گفت:در این جلسه مواد ارجاعی طرح قانون انتخابات مجلس  با حضور قائم مقام وزیر کشور و کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس برسی و اصلاح شد.
وی افزود: بر این اساس کاندیدا های مستقل می‌توانند پس از ثبت نام و تایید صلاحیت با هم ائتلاف کرده و لیست واحد دهند همچنین احزاب هم اختیار دارند ۴۸ساعت قبل از آغاز شروع تبلیغات لیست خود را به ستاد انتخابات اعلام کنند.
سلیمی ادامه داد:به منظور شفافیت منابع و هزینه های انتخاباتی احزاب و کاندیدا ها باید یک حساب مشخص در یکی از بانک‌ها افتتاح کنند و کلیه هزینه ها و دریافت کمک های مردمی خود را از آن طریق انجام دهند ویک مسئول برای امور مالی خود معرفی کنند.

پایان پیام.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet