هدر موبایل
1397/12/21 16:02:49
سرویس فرهنگی
ابراهیمی:

دوازدهمین دوره راهیان نور قوه مقننه برگزار می‌شود

جانشین ستاد و رئیس کمیته نیروی انسانی ستاد راهیان نور قوه مقننه گفت: دوازدهمین دوره راهیان نور قوه مقننه از ۲۸ اسفند تا سوم فروردین برگزار می‌شود.
دوازدهمین دوره راهیان نور قوه مقننه برگزار می‌شود جانشین ستاد و رئیس کمیته نیروی انسانی ستاد راهیان نور قوه مقننه گفت: دوازدهمین دوره راهیان نور قوه مقننه از 28 اسفند تا سوم فروردین برگزار می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201703105209584727.jpg دوازدهمین,دوره,راهیان,نور,قوه,مقننه,برگزار,می‌شود Icana

محمد ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه امسال راهیان نور مجلس شورای اسلامی برای دوازدهمین مرحله انجام می‌شود گفت: این سفر متشکل از نمایندگان و کارکنان مجلس شورای اسلامی به همراه خانواده‌های آنها است و سایر مجموعه‌ها و سازمان‌های زیرمجموعه مجلس نیز شرکت خواهند کرد.

جانشین ستاد و رئیس کمیته نیروی انسانی ستاد راهیان نور قوه مقننه افزود: امسال دوازدهمین دوره انجام می‌شود و ستاد از اواخر بهمن ماه آغاز به کار کرده و تاکنون 7 جلسه داشته و تمامی مسئولان مشخص شدند و امور در حال پیگیری است. بحث اسکان، تغذیه و ایاب و ذهاب در دست انجام است.

بازدید از یادمان‌های جنگ در راهیان نور

وی افزود: برنامه‌های متنوع فرهنگی، زیارتی و سیاحتی از 28 اسفند 97 تا سوم فروردین 98 با تجربه‌ای که از سنوات قبل داشتیم در کاروان راهیان نور اجرا می‌شود و همچنین از یادمان‌های دو کوهه، فکه، دهلاویه، هویزه، فتح‌المبین، کانالکمیل و کانال حنظله بازدید خواهیم کرد.

برنامه‌های متنوعی در زمان تحویل سال اجرا می‌شود

وی تصریح کرد: بازدید از پایگاه هوایی دزفول و برگزاری نمایشگاهی نیز در آنجا از برنامه‌های متنوعی است که در زمان تحویل سال اجرا می‌شود و به احتمال زیاد برنامه رزم شبانه پادگان میشداغ ارتش را نیز داریم که قرار است افراد حاضر درکاروان از این برنامه‌ها استفاده کنند.

دبیر کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس با بیان اینکه این ستاد بیش از یک ماه فعال است گفت: تمام هم و غم این ستاد این است که تا آنجایی که امکانات و شرایط اجازه می‌دهد، برنامه‌ها به خوبی اجرا شود و علاوه بر اطلاع‌رسانی عمومی و پیامک، به تمام نمایندگان دعوت‌نامه ویژه ارسال کردیم و از مدیران و کارکنان دعوت کردیم که در این برنامه پرخیر و برکت و معنوی شرکت کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet