شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1397/12/21 12:48:05
سرویس سیاسی
نعمتی:

طرح تشکیل استان اصفهان شمالی یک طرح عادی است

سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: طرح تشکیل استان اصفهان شکالی یک طرح صد در صد معمولی است، براساس قانون نمایندگان می‌توانند در هر عرصه‌ای طرح بدهند و ۳۳ نماینده نیز این طرح را پیشنهاد داده‌اند تا به صورت عادی اعلام وصول شود.
طرح تشکیل استان اصفهان شمالی یک طرح عادی است سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: طرح تشکیل استان اصفهان شکالی یک طرح صد در صد معمولی است، براساس قانون نمایندگان می‌توانند در هر عرصه‌ای طرح بدهند و 33 نماینده نیز این طرح را پیشنهاد داده‌اند تا به صورت عادی اعلام وصول شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901101162452003.jpg طرح,تشکیل,استان,اصفهان,شمالی,یک,طرح,عادی,است Icana

بهروز نعمتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اعلام وصل طرح تشکیل استان اصفهان شمالی، اظهار داشت: این طرح با 33 امضا تقدیم هیات رئیسه مجلس شد و هیات رئیسه این طرح را اعلام وصول کرد.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به نظر من طرح تشکیل استان اصفهان شکالی یک طرح صد در صد معمولی است، براساس قانون تعدادی از نمایندگان در هر عرصه‌ای می توانند طرح بدهند، این 33 نماینده نیز طرحی را پیشنهاد داده‌اند تا به صورت عادی اعلام وصول شود.

وی افزود: طرح تشکیل استان اصفهان شمالی باید تعیین کمیسیون شود که قاعدتا باید در کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها بررسی شود و سیرهای مربوطه را طی کند، سپس نظر کمیسیون جلب شود و بعد از آن به صحن آید.

نعمتی این طرح باید مانند سایر طرح‌ها پروسه طولانی را طی کند، ادامه داد: اینگونه نیست که با اعلام وصول طرح تشکیل استان اصفهان شمالی، بلافاصبله استان جدیدی تشکیل شود، بلکه یک طرح عادی مانند سایر طرح‌های عادی کشور است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: من فکر می‌کنم این موضوع بیشتر از سوی رادیوهای بیگانه مورد توجه قرار گرفت در حالیکه یک کار عادی است و اتفاق جدیدی رخ نداده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet