هدر موبایل
1397/12/22 18:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تشریح کرد:

معایب و محاسن مصوبه مجلس مبنی بر ممنوعیت کاندیداتوری نمایندگان با سابقه سه دوره متوالی نمایندگی

حسن نوروزی با اشاره به مصوبه مجلس مبنی بر ممنوعیت کاندیداتوری نمایندگان با سابقه سه دوره متوالی نمایندگی گفت: این موضوع دارای محاسن و معایبی است، با این مصوبه نمایندگی مجلس مانند ریاست جمهوری یا رییس قوه قضاییه با دو دوره فعالیت است.
معایب و محاسن مصوبه مجلس مبنی بر ممنوعیت کاندیداتوری نمایندگان با سابقه سه دوره متوالی نمایندگی حسن نوروزی با اشاره به مصوبه مجلس مبنی بر ممنوعیت کاندیداتوری نمایندگان با سابقه سه دوره متوالی نمایندگی گفت: این موضوع دارای محاسن و معایبی است، با این مصوبه نمایندگی مجلس مانند ریاست جمهوری یا رییس قوه قضاییه با دو دوره فعالیت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107083831380.jpg معایب,و,محاسن,مصوبه,,مجلس,مبنی,بر,ممنوعیت,کاندیداتوری,نمایندگان,با,سابقه,سه,دوره,متوالی,نمایندگی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ؛ حسن نوروزی ، عضو فراکسیون ولایی مجلس با مثبت ارزیابی کردن مصوبه مجلس مبنی بر ممنوعیت کاندیداتوری نمایندگان با سابقه نمایندگی در سه دوره در عین حال گفت که این مصوبه به معنای حضور افراد بی تجربه در مجلس نیست.

وی با اشاره به مصوبه مجلس مبنی بر ممنوعیت کاندیداتوری نمایندگان با سابقه سه دوره متوالی نمایندگی گفت: این موضوع دارای محاسن و معایبی است، با این مصوبه نمایندگی مجلس مانند ریاست جمهوری یا رییس قوه قضاییه با دو دوره فعالیت است.

وی افزود: این موضوع موجب تنوع نیز می‌شود چون نماینده مجلس با سه دوره سابقه، چهار سال در حوزه های دیگر همچون کارهای اجرایی ورود پیدا کرده و بعد از آن امکان کاندیداتوری دارد.

به گزارش ایسنا نماینده رباط کریم در عین حال گفت که با این مصوبه مجلس از نمایندگان با سابقه فعالیت ۱۲ ساله محروم می شود؛ نمایندگانی که قطعا می توانند برای مجلس مفید باشند. البته این مصوبه به معنای حضور افراد بی تجربه در مجلس نیست چون نمایندگان با سابقه یک یا دو دوره فعالیت در مجلس حضور دارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet