هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
افضلی مطرح کرد:

مشکلات تامین سوخت گلخانه‌ها نباید تداوم یابد

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه مشکلات تامین سوخت گلخانه‌ها باید برطرف شود، گفت: در حال حاضر با انتقال گاز شهری به برخی از شهرک‌های گلخانه‌ای تعدادی از واحدهای تعطیل شده مجددا فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.
دوشنبه 5 فروردین 1398 ساعت 09:01
مشکلات تامین سوخت گلخانه‌ها نباید تداوم یابد عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه مشکلات تامین سوخت گلخانه‌ها باید برطرف شود، گفت: در حال حاضر با انتقال گاز شهری به برخی از شهرک‌های گلخانه‌ای تعدادی از واحدهای تعطیل شده مجددا فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903102315684997.jpg مشکلات,تامین,سوخت,گلخانه‌ها,نباید,تداوم,یابد Icana

نظر افضلی  عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص لزوم جهت گیری کشاورزی کشور به سمت کشت گلخانه‌ای، گفت: باید سیاست‌های بخش کشاورزی کشور را به سمت کشت گلخانه‌ای سوق دهیم زیرا موجب استفاده بهینه از آب و کاهش سطح زیر کشت می‌شود.

 نظر افضلی

 

امکان صادرات محصولات گلخانه‌ای فراهم شده‌است

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این امکان وجود دارد تا به واسطه چند فصل بودن محصولات گلخانه‌ای آنها را صادر کنیم، تصریح کرد: با افزایش سطح زیر کشت گلخانه‌ای می‌توانیم میزان ارزآوری بخش کشاورزی را افزایش دهیم و کشت محصولات تداوم پیدا کند.

بازدید دکتر لاریجانی از مجتمع گلخانه ای ارس تارلاامین

 

تکنیک‌های جدید کشت گلخانه‌ای مورد استفاده قرار بگیرد

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید در زمینه کشت گلخانه‌ای از تکنیک‌های جدید حفظ آب و خاک استفاده کنیم، ادامه داد: مباحث کشت گلخانه‌ای و افزایش سطح زیر کشت آن در سیاست‌های وزارت جهاد کشاورزی نیز آمده است و در حال ترویج آن در سطح کل کشور هستند.

مسیر دریافت مجوز احداث گلخانه باید کاهش پیدا کند

وی با تاکید بر دولت و وزارت جهاد کشاورزی تا کنون از متقاضیان احداث و کشت گلخانه‌ای به خوبی حمایت کرده‌اند اما باید به دانش فنی آن نیز مسلط شویم، عنوان کرد: مسیرهای دریافت مجوز کشت گلخانه‌ای باید تا حد امکان کاهش پیدا کند، در حال حاضر برخی از واحدهای گلخانه‌ای که در گذشته فعالیت خود را آغاز کرده‌اند با مشکلاتی در زمینه نبود نقدینگی مواجه شده‌اند.

احیای گلخانه‌های تعطیل با دریافت گاز شهری

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی  در پایان با بیان اینکه موضوعات و مشکلات تامین سوخت گلخانه‌ها باید برطرف شود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر با انتقال گاز شهری به برخی از شهرک‌های گلخانه‌ای تعدادی از واحدهای تعطیل شده که در نبود سوخت کافی دچار مشکل شده‌ بودند مجددا فعالیت خود را آغاز کرده‌اند./

پایان پیام

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000