هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمودی شاه نشین:

سرانه تخت بیمارستانی در شهریار، قدس و ملارد افزایش چشمگیری خواهد داشت

سرویس استان ها
عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها گفت: ساخت و تجهیز بیمارستان‌هایی که در شهریار، قدس و ملارد دچار مشکل شده بودند، اکنون به سرعت پیشرفت کرده اند به زودی سرانه تخت بیمارستانی در این منطقه افزایش می‌یابد.
دوشنبه 27 اسفند 1397 ساعت 11:24
سرانه تخت بیمارستانی در شهریار، قدس و ملارد افزایش چشمگیری خواهد داشت عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها گفت: ساخت و تجهیز بیمارستان‌هایی که در شهریار، قدس و ملارد دچار مشکل شده بودند، اکنون به سرعت پیشرفت کرده اند به زودی سرانه تخت بیمارستانی در این منطقه افزایش می‌یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901107422150692.jpg سرانه,تخت,بیمارستانی,در,شهریار،,قدس,و,ملارد,افزایش,چشمگیری,خواهد,داشت Icana

محمد محمودی شاه‌نشین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص پیشرفت بیمارستان‌های حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: بیمارستان 160 تخت‌خوابی شهر قدس پیشرفتی نزدیک به صفر داشت اما اکنون 70 درصد پیشرفت کرده است.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمان وزارت خانم دستجردی کلنگ ساخت این بیمارستان را زده بودند، بیان کرد: تا سال  95 فقط فنداسیون این بیمارستان احداث شده بود اما اکنون 55 درصد پیشرفت داشته است.

وی افزود: بیمارستان امام خمینی (ره) شهریار 15 درصد پیشرفت داشت اما اکنون این بیمارستان 313 تخت خوابی در حال توسعه است.

محمودی شاه‌نشین ادامه داد: بیمارستان 160 تختخوابی ملارد نیز پیشرفت 60 درصدی داشته و اکنون نیز به خوبی پیش رفت کرده است.

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان امام سجاد شهریار در حال تجهیز است که این بیمارستان 100 تخوابی ویژه زنان و زایمان خواهد بود.

وی با بیان اینکه سرانه تخت بیمارستانی در شهریار، قدس و ملارد بسیار کم بود اما اکنون در حال افزایش است، افزود: در بخش غیر دولتی نیز بیمارستان تندیس به بیمارستان‌های این حوزه اضافه شده است.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بیمارستان میلاد و نور نیز در همین زمان احداث شده‌اند و توسعه بیمارستان بنیادشهید و امورایثارگران نیز انجام شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000