خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1397/12/22 17:39:04
سرویس فرهنگی
پیام تبریک محمدمهدی زاهدی به سردار سلیمانی برای دریافت نشان ذوالفقار

فاتحِ ذوالفقار و سرگشته منظومه شهادت

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به سردار سلیمانی برای اعطای نشان ذوالفقار از سوی مقام معظم رهبری تبریک گفت.
فاتحِ ذوالفقار و سرگشته منظومه شهادت عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به سردار سلیمانی برای اعطای نشان ذوالفقار از سوی مقام معظم رهبری تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201806108566902811.jpg فاتحِ,ذوالفقار,و,سرگشته,منظومه,شهادت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در پیامی اعطای نشان ذوالفقار به سردار سلیمانی توسط مقام معظم رهبری را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

فاتحِ ذوالفقار و سرگشته منظومه شهادت

ذوالفقار، نه فقط یک قبضه سلاح، که عینیت نمادی دشمن‌شکن از فراز "ترهبون به عدوالله" است که یک دَم آن بر کفر و ستم و ظلم، و دَم دیگرش بر فرق نفاق و فتنه و جهل می‌کوبد.

به یقین شایسته‌ی قبضه ذوالفقار، دستان با کفایت شیرانِ روزِ نبرد و باکیان سحرگاهِ تضرع است، تا در میادین سخت و غبارآلود، بر فراز و به فرود آید.

صد شکر که پیر دِیر، آنکه مریدانش را گوشه‌ی چشمی، بَهر یک عمر کفایت است، این بار از خیل جانبازان عاشق خویش، روی مِهر و دست کرامت، به فرمانده وفادار و مجاهدِ بی‌پیرایه دیار کریمان "حاج قاسم سلیمانی" عنایت فرمود.

 فرمانده‌ای، که سالیان طولانی سرگشته منظومه شهادت است و دل‌های مجاهدان آزاده عالم، مالامال از رشک بر سینه‌ی ستبر اوست که به نشان ذوالفقار مفتخر گردیده است.

برادر بسیجی سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی

خداوند متعال سلامت وجودِ گرانقدر، و دوام خدمات صادقانه را ذیل بیرق سرخِ ولایت بر جنابعالی و همسنگران صدیق که مشمول دعای خیر حضرت بقیه الله ارواحنا له الفداء و نائب بر حقش خواهید بود، محفوظ و افزون بدارد.

برادر شما محمّدمهدی زاهدی

نماینده مردم شریف کرمان و راور در مجلس

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet