هدر موبایل
1397/12/24 19:08:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اینستاملت گزارش می دهد:

دلار چگونه ارزان می شود /کنایه به معاون رئیس جمهور درباره حقوق نجومی و افزایش حقوق های سال98/توئیت محمود صادقی درباره رییس جدید قوه قضاییه/ وکلای ملت در مراسم غبار روبی از مزارشهدا

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
دلار چگونه ارزان می شود /کنایه به معاون رئیس جمهور درباره حقوق نجومی و افزایش حقوق های سال98/توئیت محمود صادقی درباره رییس جدید قوه قضاییه/ وکلای ملت در مراسم غبار روبی از مزارشهدا اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201608107550542946.jpg دلار,چگونه,ارزان,می,شود,/کنایه,به,معاون,رئیس,جمهور,درباره,حقوق,نجومی,و,افزایش,حقوق,های,سال98/توئیت,محمود,صادقی,درباره,رییس,جدید,قوه,قضاییه/,وکلای,ملت,در,مراسم,غبار,روبی,از,مزارشهدا Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

علاءالدین بروجردی متن گفت و گوی زیر را به اشتراک گذاشته است

دولت از ظرفیت همسایگان برای خنثی کردن توطئه آمریکا استفاده کند
💢عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:ایران با داشتن ۱۵ همسایه دارای رتبه سوم در دنیا در خصوص کثرت همسایگان است که باید از این ظرفیت در راستای خنثی کردن توطئه‌های آمریکا استفاده کند.
🔹علاءالدین بروجردی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به سفر رئیس جمهور به عراق گفت: تعمیق روابط ایران و عراق به عنوان یکی از همسایگان یک سیاست راهبردی است. پیشینه تاریخی طولانی، پیوندهای عمیق میان دو ملت و دو کشور به خصوص عراق بعد از صدام، باورهای عمیق دینی ملت ایران نسبت به عتبات مقدسه عراق شرایطی را ایجاد کرده است که کشور عراق را در میان همسایگان ایران موقعیتی منحصر به فرد دارد. لذا باید قوی‌ترین روابط بین ایران و عراق وجود داشته باشد.
🔹عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: ترامپ به صورت غیر قانونی، مخفیانه، شبانه و با چراغ خاموش وارد عراق شد، رئیس جمهور آمریکا در این سفر مورد استقبال مقامات کشور عراق قرار نگرفت.
🔹وی ادامه داد: سفر رئیس جمهور ایران به عراق با اعلام رسمی، استقبال رسمی مقامات عراق و در بازه زمانی طولانی مدت انجام شده است. این سفر دستاوردهای زیادی در حوزه‌های اقتصادی و سیاسی داشته است.
🔹علاءالدین بروجردی گفت: لغو روادید میان ایران و عراق اقدام بسیار مهمی بود که ملت ما را خوشحال کرد.
🔹عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: جمهوری اسلامی باید حداکثر استفاده از ظرفیت‌های کشور عراق را داشته باشد و این سیاست باید در خصوص روابط جمهوری اسلامی ایران با همه همسایگانش اعمال شود.
🔹وی افزود: جمهوری اسلامی ایران با داشتن ۱۵ همسایه دارای رتبه سوم در دنیا در خصوص کثرت همسایگان است که باید از این ظرفیت در راستای خنثی کردن توطئه‌های آمریکا استفاد ه کرد

غلامرضا تاجگردون  مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

 

علی اصغر یوسف نژادعکس زیر را منتشر کرده است

فریده اولادقباد

علی اکبر کریمی مطلب زیر را منتشر کرده است

دکتر« علی اکبر کریمی» نماینده اراک، خنداب و کمیجان در گفتگو با «وقایع استان» پیرامون سخنانش در شورای اداری استان شفاف سازی کرد

قاطعیت آقای نماینده برای اثبات یک ادعای جنجالی
سخنان دکتر علی اکبر کریمی در شورای اداری استان خبرساز شد. نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در جلسه اخیر شورای اداری با بیان اینکه تغییر نام‌ شرکت‌های پتروشیمی و پالایشگاه منجر به تضییع حقوق مردم اراک شده است، خواستار تغییر نام آنها از شازند به اراک شد. علی‌اکبر کریمی در گفتگوی اختصاصی با وقایع استان، ضمن تشریح موضوع و اشاره به قرابت مردم شهرستان های اراک و شازند بیان داشت: مردم شهرستان‌های اراک و شازند،به سبب مجاورت جغرافیایی و قرابت فرهنگی بالاترین سطح همگرایی و انسجام را دارند و هیچ کس نمی تواند مانع این پیوند عمیق اجتماعی شود.
نماینده مردم اراک و کمیجان و خنداب افزود: با وجود این رابطه اجتماعی و همچنین مردم متین و فرهیخته دو شهرستان متاسفانه برخی افراد با سیاسی کاری، در سال‌های گذشته اتفاقاتی را رقم زدند که دود آن هم به چشم مردم شازند رفت و هم اراکی ها را از حق و حقوق خود محروم ساخت.
دکتر کریمی با تاکید بر حقوق به حق مردم شازند اظهار داشت: از آعاز بکار در دوره دهم مجلس پیگیر موضوع عوارض آلایندگی و تعیین سهم عادلانه برای شهرستانهای اراک، شازند و خنداب بودم، اما با کمال تاسف، علیرغم مکاتبات و مذاکرات فراوان با استاندار سابق و سایر مسئولان استان، و وزرا و مقامات در سطح ملی، در رابطه با این موضوع و عدم اتخاذ تصمیمات لازم برای حل مشکل موجود و تامین حقوق قانونی مردم استان بویژه اراک و خنداب، مجبور به طرح موضوع در یکی از رسمی ترین جلسات اداری استان شدم.
کریمی گفت: هدف بنده از مطرح نمودن تغییر نام پالایشگاه، پتروشیمی و نیروگاه، یادآوری و احقاق حقوق از دست رفته مردم اراک و خنداب در سالهای گذشته، هم در زمینه توزیع عادلانه عوارض آلایندگی و هم رعایت انصاف و عدالت در ایجاد امکان بهره مندی از فرصتهای شغلی و بکارگیری و جذب نیروی کار در این سه واحد صنعتی بود. در خصوص عوارض آلایندگی مطابق مفاد ماده ۱۲۳ قانون برنامه پنجم توسعه، مسئولان دولتی مکلف بوده اند تا در ابتدای سال ۱۳۹۰ با تشکیل کمیته ای مرکب از مدیران اداره امور مالیاتی، محیط زیست، سازمان برنامه و بودجه و فرمانداران شهرستانهای ذینفع، درصد سهم شهرستان‌های متأثر از آلودگی واحدهای صنعتی منطقه که اراک، شازند و خنداب هستند، را تعیین کرده و مبالغ عوارض آلایندگی را بین آنها توزیع کنند

 

روح الله حضرت پور از آیین غبار روبی از مزار شهدا در پایان سال عکسی را به اشتراک گذاشته است

 

سیدناصر موسوی لارگانی متن و عکس زیر را به اشتراک گذاشته است

آخرین جمعه سال ۹۷ میهمان مردم شریف ، مومن و انقلابی شهر کلیشاد و سودرجان محله #افجد بودم و ضمن بهره مندی از خطبه های خطیب ارجمند استاد اخلاق حضرت حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا حسن میرلوحی ، با نمازگزاران عزیز نیز دیدار کردم .

امام جمعه محترم در خصوص نوروز و صله رحم ، معایب چهارشنبه سوری ، اهمیت عفاف و حجاب و ... بیانات ارزشمندی داشتند .
دغدغه های مردم نیز مانند مابقی ملت بسیار متنوع توجه بود . از عدم توجه دولت و مجلس به معیشت مردم ، مشکلات شهری ، افزایش حقوق کارگران و ... مسائلی بود که مطرح گردید .

۲۴ اسفند ۹۷

موسوی لارگانی:نوبخت معتقد بود حقوق های نجومی متعارف است/ همین آقای نوبخت می گوید برای افزایش حقوق کارمندان پول نداریم!

سیدناصر موسوی لارگانی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، درباره اظهارات نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه مبنی بر اینکه دولت سال آینده بودجه ای برای افزایش حقوق 400 هزار تومانی کارمندان و بازنشستگان ندارد، گفت: دولت برای بریز و بپاش ها و حقوق های نجومی و پاداش های چند ده میلیونی پول دارد، اما برای کارمندان و بازنشستگان ندارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با تجارت‌نیوز :با پشتوانه ارزی بانک مرکزی دلار را ارزان کردند / نوسانات ارزی ریشه خارجی ندارد

موسوی لارگانی با اشاره به کاهش ارزش پول ملی در راستای عرضه ذخایر ارزی بانک مرکزی، گفت: نا به ‌سامانی و نوسانات حاکم بر بازار ارز ریشه خارجی ندارد، بلکه ریشه آن در داخل کشور است و در حال حاضر هم دولت برای تثبیت و کاهش قیمت دلار، پشتوانه ارزی بانک مرکزی را وارد بازار کرده ‌است.

وی تاکید کرد: اطلاعاتی درخصوص میزان دقیق ذخایر ارزی بانک مرکزی در اختیار نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیست، اما این روشی که دولت در پیش گرفته به هیچ عنوان روش مناسبی نخواهد بود و مسئولان باید تلاش کنند تا پشتوانه پول ملی یعنی ذخایر ارزی و ذخایر طلای کشور افزایش پیدا کند

محمود صادقی عکسی از توئیت خود را به اشتراک گذاشته است

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است

قاسم احمدی لاشکی مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است

فریدون حسنوند مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است

محمد دامادی تیزر زیر را به اشتراک گذاشته است

سید فرید موسوی عکس زیر را منتشر کرده است

امیرخجسته مطلب زیر را منتشر کرده است

سید جواد ساداتی نژاد مطالب زیر را منتشر کرده است

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet