خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/07/11 18:29:00
سرویس کمیسیون ها
هفته پرکار کمیسیون کشاورزی

بررسی الزامات زیست محیطی در راه سازی

** گزارش دیوان محاسبات کشور درخصوص رعایت الزامات زیست‌محیطی در پروژه‌های مورد اجراء در طرحهای راهسازی توسط وزارت راه و ترابری در کمیسیون کشاورزی بررسی می شود.

به گزارش خبر نگار خانه ملت کمیسیون کشاورزی در هفته جاری به بررسی  بررسی طرح جامع منابع طبیعی و آبخیزداری کشور،‌ بررسی لایحه یک فوریتی جامع منابع طبیعی و آبخیزداری کشور و بررسی طرح یک فوریتی جامع کاداستر را در دستور کار خود خواهد داشت.
 ادامه رسیدگی به طرح جامع منابع طبیعی و آبخیزداری کشور،‌ ادامه بررسی لایحه یک فوریتی جامع منابع طبیعی و آبخیزداری کشور و  استماع گزارش هیأت تحقیق و تفحص درخصوص عملکرد سازمان تعاون روستایی و ادارات تابعه استانی از دیگر این کمیسیون است.
تشکیل کارگروه امور دام ،‌بحث و تبادل‌نظر پیرامون تعیین قیمت کارشناسی شیر خام با حضور معاونین ذی‌ربط وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، بازرگانی، صنایع و نمایندگان اتحادیه مرکزی دامداران نیز از مباحث این کمیسیون در هفته جاری است.

بررسی گزارش دیوان محاسبات کشور درخصوص رعایت الزامات زیست‌محیطی در پروژه‌های مورد اجراء در طرحهای راهسازی توسط وزارت راه و ترابری نیز از دیگر برنامه های کمیسیون کشاورزی است .
تشکیل کارگروه کشاورزی،‌ بررسی وضعیت مکانیزاسیون در بخش کشاورزی (تراکتور و کمباین) نیز در این هفته صورت خواهد گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet