هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خسته بند مطرح کرد:

تثبیت بازار مصالح ساختمانی گام اول برای ساماندهی بازار مسکن

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:تثبیت بازار مصالح ساختمانی گام اول برای ساماندهی بازار مسکن است.
شنبه 3 فروردین 1398 ساعت 10:13
تثبیت بازار مصالح ساختمانی گام اول برای ساماندهی بازار مسکن عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:تثبیت بازار مصالح ساختمانی گام اول برای ساماندهی بازار مسکن است. https://cdn.icana.ir/d/019/201808100333839342.jpg تثبیت,بازار,مصالح,ساختمانی,گام,اول,برای,ساماندهی,بازار,مسکن Icana

حسن خسته بند عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از عدم نظارت بر وضعیت بازار مسکن، گفت: قطعا یکی از دلایل افزایش قیمت مسکن در سال گذشته عدم نظارت متولیان به ویژه وزارت راه و شهرسازی بوده است.

لیزینگ مسکن

دلال بازی در بازار تجهیزات ساختمانی؛ تأثیر تشدید نرخ مصالح  بر افزایش قیمت مسکن

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت مسکن، فعالیت دلالان در عرصه تجهیزات و مصالح ساختمانی بوده، به طور که تجهیزات تولید داخل نیز در یک سال اخیر به بهانه افزایش نرخ دلار، با افزایش قیمت مواجه شده است.

وی از افزایش قیمت مسکن در سال 98 خبر داد و گفت: با توجه به افزایش نرخ حقوق و دستمزد کارگران ساختمانی در سال جاری و همچنین افزایش نرخ آب، برق و گاز و تشدید قیمت مصالح ساختمانی این پیش بینی می شود که قیمت مسکن در سال جاری نیز بالا رود.

خسته بند افزود: این سوال در یک سال اخیر بارها مطرح شده که چرا نرخ تجهیزات ساختمانی طی چند ماه باید سه برابر شود، این مسئله چه دلیلی جزء دلال بازی دارد.

سکوت معنادار وزارت راه نسبت به افزایش بی دلیل تجهیزات ساختمانی

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: متأسفانه مسئولان وزارت راه و شهرسازی نیز نسبت به افزایش بی دلیل تجهیزات ساختمانی سکوت کرده اند و تنها نظاره گر افزایش افسارگسیخته قیمت ها هستند.

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: اگر مسئولان و متولیان به دنبال تثبیت قیمت مسکن در سال جاری هستند، باید در گام نخست اقدام به با ثبات سازی قیمت تجهیزات ساختمانی کنند و پس از آن، محورهای دیگر بازار مسکن را مورد بررسی و بازبینی قرار دهند./

مرتضی ندرلو

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000