شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1397/12/25 11:39:58
سرویس سیاسی
بروجردی:

گسترش اسلام ستیزی امنیت همه شهروندان مسلمان و غیر مسلمان را از بین می برد

نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:گسترش اسلامی ستیزی تنها امنیت مسلمانان را در سراسر دنیا به مخاطره نمی اندازد و همه شهروندان کشور های درگیر این موضوع در آتش نا امنی و تروریست خواهند سوخت.
گسترش اسلام ستیزی امنیت همه شهروندان مسلمان و غیر مسلمان را از بین می برد نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:گسترش اسلامی ستیزی تنها امنیت مسلمانان را در سراسر دنیا به مخاطره نمی اندازد و همه شهروندان کشور های درگیر این موضوع در آتش نا امنی و تروریست خواهند سوخت. https://cdn.icana.ir/d/019/201803102153882955.jpg گسترش,اسلام,ستیزی,امنیت,همه,شهروندان,مسلمان,و,غیر,مسلمان,را,از,بین,می,برد Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملتبا اشاره به اقدامات تروریستی دیروز نیوزلند و امروز در لندن علیه مسلمانان و کشتار وحشیانه نمازگزاران گفت:این اتفاق نمونه بارز اسلام ستیزی است که از سوی مقامات رسمی و یا احزاب تند روی برخی کشور های غربی به سرکردگی ترامپ حمایت می شود و قطعا امنیت همه را به مخاطره می اندازد و به مسلمانان محدود نمی شود.

وی افزود:کشور هایی که به نحوی از رژیم ضد اسلام  و کودک کش صهیونیستی حمایت می کنند شریک این جنایات در سراسر دنیا هستند و باید بدانند به زودی آتش گسترش تروریست علیه اقلیت های دینی مذهبی و برخورد ناشیانه و سرسری با عاملان جنایت علیه مسلمانان دامن آنها را نیز خواهد گرفت و پس از آن هیچ کشوری در دنیا امنیت نخواهد داشت.

بروجردی با بیان اینکه واکنش سرد و کم رمق رسانه های غربی نسبت به این حوادث نشان دهنده عدم صداقت آنها در انعکاس وقایع است  تاکید کرد: رسانه های غربی در واکنش به حملات مشابه علیه اتباع غیر مسلمان خود مدت ها با حساسیت و انعکاس گسترده افکار عمومی را نسبت به محکومیت این وقایع تشویق می کنند لذا غربی ها باید به سرعت مواضع خود را در قبال این گونه اقدامات به شکل روشن،شفاف و عملی بیان کنند و نسبت به امنیت اتباع مسلمانان خود حساس باشند.

وی در تصریح کرد:پیشنهاد وزیر امور خارجه کشورمان برای تشکیل اجلاس فوق العاده ی  کشورهای اسلامی مورد حمایت ما خواهد بود و باید هرچه سریع تر تشکیل شود و هیاتی به منظور برسی ابعاد مختلف کسترش این گونه وقایع تشکیل گردد.             

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet