هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پروژه راه آهن قزوین-رشت-انزلی کلید تکمیل کریدور شمال به جنوب؛

کاهش 50درصدی هزینه های حمل کالا با تکمیل کریدور شمال به جنوب

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: انتقال کالا از طریق کریدور شمال به جنوب موجب کاهش 50 درصدی هزینه ها می شود که این مسائل برای تجار بسیار حائز اهمیت است.
دوشنبه 5 فروردین 1398 ساعت 09:01
کاهش 50درصدی هزینه های حمل کالا با تکمیل کریدور شمال به جنوب عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: انتقال کالا از طریق کریدور شمال به جنوب موجب کاهش 50 درصدی هزینه ها می شود که این مسائل برای تجار بسیار حائز اهمیت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201808100980030785.jpg کاهش,50درصدی,هزینه,های,حمل,کالا,با,تکمیل,کریدور,شمال,به,جنوب Icana

حسن خسته بند عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اهمیت توسعه کریدور شمال به جنوب، گفت: قطعا تکمیل کریدور شمال به جنوب نقش به سزایی در بهبود وضعیت اقتصادی و افزایش درآمدزایی کشور خواهد داشت.

بزرگراه

پروژه راه آهن قزوین-رشت-انزلی کلید تکمیل کریدور شمال به جنوب

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از بخش های مهم کریدور شمال به جنوب، تکمیل پروژه راه آهن قزوین-رشت-انزلی است، این پروژه به طول 205 کیلومتر در دوره ششم مجلس شورای اسلامی مصوب شد که متأسفانه این پروژه از آن دوره تاکنون به طول انجامیده است.

وی ادامه داد: البته اخیر راه آهن قزوین به رشت با حضور رئیس جمهور مورد بهره برداری قرار گرفت که قطعا این پروژه نیز می تواند به سکویی برای توسعه اقتصادی کشور و استان گیلان تبدیل شود.

راه آهن رشت به انزلی در مسیر اجرا؛ پیمانکار قطعه سوم در آینده ای نزدیک معرفی خواهد شد

ادامه پروژه راه آهن قزوین-رشت-انزلی، یعنی راه آهن رشت به انزلی با 42 کیلومتر طول دارای سه قطعه است که هم اکنون پیمانکار دو قطعه آن انتخاب شده و پیمانکار قطعه سوم در آینده ای نزدیک معرفی خواهد شد

خسته بند گفت: ادامه پروژه راه آهن قزوین-رشت-انزلی، یعنی راه آهن رشت به انزلی با 42 کیلومتر طول دارای سه قطعه است که هم اکنون پیمانکار دو قطعه آن انتخاب شده و پیمانکار قطعه سوم در آینده ای نزدیک معرفی خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: البته راه آهن قزوین-رشت-انزلی زمانی توجیه اقتصادی خواهد شد که پروژه کاملا تکمیل شده و راه آهن به بندر انزلی برسد.

کاهش 10 هزار کیلومتری مسافت با تکمیل کریدور شمال به جنوب

وی با بیان اینکه تکمیل کریدور شمال به جنوب موجب کاهش 10 هزار کیلومتری مسافت می شود، گفت: این کریدور در قیاس با مبادی دیگر مانند تنگه بسفر، مسیر را حدود 10 هزار کیلومتر کوتاه تر خواهد کرد، همچنین انتقال کالا از طریق کریدور شمال به جنوب موجب می شود که کالا 23روز زودتر به مقصد برسد.

کاهش 50 درصدی هزینه های حمل کالا با تکمیل کریدور شمال به جنوب

خسته بند تصریح کرد: از طرف دیگر انتقال کالا از طریق کریدور شمال به جنوب موجب کاهش 50 درصدی هزینه ها می شود که این مسائل برای تجار بسیار حائز اهمیت است.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: از طرف دیگر دولت باید نسبت به اجرای راه آهن رشت- آستارا اقدام کند تا زمینه برای تکمیل کریدور شمال به جنوب فراهم شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000