شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1397/12/25 13:58:19
سرویس سیاسی
علاالدین بروجردی در یادداشتی عنوان کرد؛

مروجین اسلام‌هراسی باید پاسخگوی جنایت هولناک به مسجد نور نیوزیلند باشند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی فاجعه انسانی حمله تروریستی به مسجد نور شهر کرایست‌چرچ در کشور نیوزیلند را محکوم کرد.
مروجین اسلام‌هراسی باید پاسخگوی جنایت هولناک به مسجد نور نیوزیلند باشند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی فاجعه انسانی حمله تروریستی به مسجد نور شهر کرایست‌چرچ در کشور نیوزیلند را محکوم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803103417198406.jpg مروجین,اسلام‌هراسی,باید,پاسخگوی,جنایت,هولناک,به,مسجد,نور,نیوزیلند,باشند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علاءالدین بروجردی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در یادداشتی فاجعه انسانی حمله تروریستی به مسجد نور شهر کرایست‌چرچ در کشور نیوزیلند را محکوم کرد.

متن این یادداشت به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مروجین اسلام‌هراسی باید پاسخگوی جنایت هولناک به مسجد نور نیوزلند باشند

فاجعه انسانی حمله تروریستی به مسجد نور شهر کرایست‌چرچ در کشور نیوزلند که اتفاقاً دورترین مسجد جهان از کعبه است نمونه ای از ده‌ها جنایتی است که مستقیم و غیرمستقیم سردمداران استکبار جهانی علیه مسلمانان طراحی و اجرا می کنند .

اگر ملاحظه می کنید که رسانه تصویری رسمی انگلیس این جنایت هولناک تروریستی را حاضر نیست تروریزم بخواند و اگر می بینید که امروز ترامپ به عنوان رئیس جمهور نژادپرست آمریکا علی رغم بیانیه 74 صفحه ای عامل حمله تروریستی مسجد نور کراست چرچ نیوزلند و تمجید وی از ترامپ به عنوان مروج دیدگاه برتری سفیدان و تنفر از مسلمانان تصریح می‌کند که " هیچ بیانیه نژادپرستانه ای از سوی عامل حمله تروریستی نیوزلند مشاهده نکرده است"  به این علت است که آنها خود روزانه با کمک های گسترده و سخاوتمندانه به رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی عامل کشتار هزاران مسلمان بیگناهی هستند که مظلومانه با سلاح‌های آمریکا انگلیس و فرانسه به شهادت میرسند.

 کشتار بی‌رحمانه مسلمانان مظلوم فلسطین، یمن و میانمار که امروز به صورت یک امر عادی درآمده است و یا کشتار و شکنجه مردم مظلوم بحرین و همچنین مقابله پلیس نیجریه با مسلمانان این کشور با سلاح گرم و ده ها حادثه تلخ دیگر در جهان با بی تفاوتی کامل قدرت‌های بزرگ غربی مواجه است.

در هر صورت این اولین حادثه از نوع خود نبوده و آخرین آن نیز نخواهد بود نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این واقعیت تاسف بار است که این سکه دو رو دارد. یک روی آن اقدامات اسلام ستیز عناصر بی خرد و تندرو غیر مسلمانی است که علیه مسلمانان اقدام می کنند و روی دیگر آن اقدامات متحجرانه عناصر بی خرد مسلمان نمایی است که با نام اسلام مسلمان کشی می کنند و این هر دو سر و ته یک کرباسند و عامل محرک هردو استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی است و هر دو نیز ره به جایی نخواهند برد و محکوم به شکستند.

دیدگاه مترقیانه اسلام ناب دیدگاه مولا علی علیه السلام است که می فرمایند انسان ها یا با تو در دین برادرند  یا در خلقت برابر بنابراین با مردم همیشه با کمال ملاطفت و مهربانى و منصفانه رفتار کن و این مترقیانه ترین دیدگاهی است که جامعه بشری از آغاز خلقت تا قیام قیامت به خود دیده و خواهد دید.

در حادثه تلخ مسجد نور نیوزلند که ده ها نمازگزار مظلومانه جان خود را از دست دادند و به شدت محکوم است امیدواریم سازمان کنفرانس اسلامی به وظیفه قطعی خود در این زمینه عمل کند و با اعزام هیاتی به نیوزلند موضوع را از همه ابعاد مورد توجه و پیگیری قرار دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet