شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1397/12/26 13:07:00
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

امریکا و صهیونیست ها مسئول تروریست سازمان یافته علیه مسلمانان هستند

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:آمریکا و رژیم صهیونیستی با اتخاذ سیاست های اسلام هراسانه در دنیا و تجهیز گروه های تند رو و تکفیری که به نام اسلام دست به جنایت می زنند تلاش برای مخدوش کردن چهره اسلام رحمانی دارند و مسئول تروریست سازمان یافته علیه مسلمانان هستند.
امریکا و صهیونیست ها مسئول تروریست سازمان یافته علیه مسلمانان هستند نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:آمریکا و رژیم صهیونیستی با اتخاذ سیاست های اسلام هراسانه در دنیا و تجهیز گروه های تند رو و تکفیری که به نام اسلام دست به جنایت می زنند تلاش برای مخدوش کردن چهره اسلام رحمانی دارند و مسئول تروریست سازمان یافته علیه مسلمانان هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/42817.jpg امریکا,و,صهیونیست,ها,مسئول,تروریست,سازمان,یافته,علیه,مسلمانان,هستند Icana

سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  اظهار داشت:حادثه تروریستی هولناک و تاسف بار نیوزلند و حمله امروز صبح به یک مسجدی در لندن  زیر گوش مدعیان دروغین حقوق بشر و مبارزه با تروریست زنگ خطری برای حکام غربی است که به زودی دود رفتار های نژاد پرستانه علیه مسلمانان به چشم خودشان خواهد رفت.

افزود:سیاست دوگانه و تبعیض آمیز غربی ها و رسانه هایشان آنجا مشخص می شود که اگر چشم آبی ها یا غیر مسلمان ها کشته شوند تروریست محسوب می شود و عاملان با اشد مجازات مواجه می شوند اما کشتار مسلمانان در هر کجا از نیوزلند تا میانمار و یمن تروریست سازمان یافته نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد:یک فرد بی عقل و تندرو به وحشیانه ترین شکل ممکن با نماد ها وشعار های ضد اسلامی به نمازگزاران حمله می کند و رسانه های غربی با اکراه آن را منعکس می کنند و از آن عبور می کنند و همین استاندارد های دوگانه است که باعث چنین فجایعی می شود.

نقوی حسینی خاطر نشان کرد:سازمان کنفرانس اسلامی و حتی سازمان های حقوق بشری باید به سرعت در مقابل این اقدامات و عاملان پشت پرده آن واکنش نشان دهند و با تشکیل اجلاسیه ی فوق العاده جهانرا نسبت به این اقدامات حساس کنند واین آپارتاید ضد اسلامی را از ریشه نابود کنند.    

انتهای پیام.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet