هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گلمرادی مطرح کرد:

احزاب نقش موثری را در پیشبرد اهداف کشور ایفا نکرده اند

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: درواقع نظرتعداد زیادی از نمایندگان این است که احزاب سیاسی کشور نتوانستند،به دلایل متعددی نقش موثری را در پیشبرد اهداف کشور به ویژه در حوزه سیاسی ایفا کنند. قطعا اتکا انتخابات به احزاب سیاسی کشور مشکلات جدی برای کشور بوجود می آورد.
دوشنبه 27 اسفند 1397 ساعت 13:09
احزاب نقش موثری را در پیشبرد اهداف کشور ایفا نکرده اند عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: درواقع نظرتعداد زیادی از نمایندگان این است که احزاب سیاسی کشور نتوانستند،به دلایل متعددی نقش موثری را در پیشبرد اهداف کشور به ویژه در حوزه سیاسی ایفا کنند. قطعا اتکا انتخابات به احزاب سیاسی کشور مشکلات جدی برای کشور بوجود می آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801106716773544.jpg احزاب,نقش,موثری,را,در,پیشبرد,اهداف,کشور,ایفا,نکرده,اند Icana

علی گلمرادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به نقش احزاب سیاسی کشور در انتخابات اشاره کرد و گفت: با توجه به طرح اصلاح فرآیند انتخابات مجلس دررابطه با نقش احزاب سیاسی کشوربحث های مفصلی در صحن مجلس انجام شده است.

احزاب نقش موثری را در پیشبرد اهداف کشور ایفا نکرده اند

وی افزود: درواقع نظرتعداد زیادی از نمایندگان این است که احزاب سیاسی کشور نتوانستند،به دلایل متعددی نقش موثری را در پیشبرد اهداف کشور به ویژه در حوزه سیاسی ایفا کنند.

نماینده مردم بندر ماهشهر،امیدیه و هندیجان تصریح کرد: قطعا اتکا انتخابات به احزاب سیاسی کشور مشکلات جدی برای کشور بوجود می آورد.

شناخت مردم باید نسبت به احزاب جدی تر شود

عضو فراکسیون ولایی مجلس اظهار کرد: وقتی که ما از احزاب صحبت به میان می آوریم، در واقع انتظار این است که احزاب مسئولیت هرگونه اقدام و فعالیتی که در کشور صورت می گیرد را باید پذیرا باشند.

گلمرادی به لازمه ورود احزاب در انتخابات اشاره کرد و گفت: برای ورود جدی احزاب به انتخابات باید ساختار و اساسنامه احزاب کاملا منسجم باشد و مهم تر از آن شناخت عمیق مردم از احزاب است.

برای ورود احزاب به انتخابات زمان مناسبی نیست

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: در حقیقت مردم با شناخت کافی نسبت به احزاب سیاسی می توانند؛مطالبه گری خود را از این جریانات پیگیر باشند و این احزاب را مخاطب اصلی خود بدانند.

وی تصریح کرد: معتقدم برای ورود احزاب به انتخابات زمان مناسبی نیست،دلیل این واضح است چرا که تا ما برنامه ریزی مدونی در این رابطه نداشته باشیم،ورود احزاب به مباحث انتخاباتی ناکارآمد است.

احزاب یاس و ناامیدی را در بین مردم زیاد می کنند

عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به اینکه احزاب سیاسی یاس و ناامیدی را در بین مردم گسترش می دهند،اظهار کرد: احزاب یاس و ناامیدی را در بین مردم زیاد می کنند،چرا که این ها هیچ گاه پاسخگوی عملکرد خود نبوده اند،همانطور که تاکنون هیچ گونه پاسخی نسبت به عملکرد خود نداشته اند.

گلمرادی تاکید کرد: مشکلاتی که در حوزه های مختلف کشور داریم ناشی از عملکرد همین احزاب است که تحت عنوان اصلاح طلب و اصولگرا فعالیت کرده اند و تاکنون در جایگاه احزاب و فعالیت تشکلاتی کدامیک پاسخگو بوده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000