هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شهریاری:

دولت به دنبال خرید هواپیماهای دست‌دوم؛ هواپیمای با عمر بالای 5 سال خریداری نشود

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت : کیفیت و عمر مفید هواپیماهای دست دوم باید مورد توجه قرار گیرد، از این رو عمر مناسب برای خرید هواپیما حداکثر 5 سال است.
دوشنبه 5 فروردین 1398 ساعت 09:02
دولت به دنبال خرید هواپیماهای دست‌دوم؛ هواپیمای با عمر بالای 5 سال خریداری نشود عضو کمیسیون عمران مجلس گفت : کیفیت و عمر مفید هواپیماهای دست دوم باید مورد توجه قرار گیرد، از این رو عمر مناسب برای خرید هواپیما حداکثر 5 سال است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712104749274909.jpg دولت,به,دنبال,خرید,هواپیماهای,دست‌دوم؛,هواپیمای,با,عمر,بالای,5,سال,خریداری,نشود Icana

سیدکمال الدین شهریاری عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی برای خرید هواپیما، گفت: بر اساس تصمیم وزارت راه و شهرسازی و موافقت شورای اقتصاد، قرار است که 20 فروند هواپیمای A.T.R، سه فروند ایرباس جدید و تعدادی هواپیمای ایرباس دست دوم خریداری شود.

هواپیمایی ایران

خرید هواپیماهای جدید راه‌کار کاهش فرسودگی ناوگان هوایی کشور

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:ورود 20 فروند هواپیمای A.T.R و سه فروند ایرباس جدید اثرات بسیار مثبتی در بهبود وضعیت ناوگان هوایی کشور می گذارد، زیرا در شرایط کنونی این ناوگان دچار فرسودگی است.

خرید هواپیماهای جدید میانگین عمر متوسط هواپیماهای ناوگان هوایی را به میزان چشمگیری کاهش داده و از طرفی ظرفیت حمل مسافر و تعداد صندلی های موجود این ناوگان افزایش خواهد یافت

وی گفت: خرید هواپیماهای جدید میانگین عمر متوسط هواپیماهای ناوگان هوایی را به میزان چشمگیری کاهش داده و از طرفی ظرفیت حمل مسافر و تعداد صندلی های موجود این ناوگان افزایش خواهد یافت.

خرید هواپیماهای A.T.R با توجه به وضعیت جغرافیایی کشور بسیار کاربردی است

شهریاری تصریح کرد: خرید هواپیماهای A.T.R بسیار کاربردی است، زیرا با توجه به شرایط و تکنولوژی به کار رفته، این هواپیماها برای فرودگاه های کوچک و همچنین تردد میان شهرها با فاصله کم بسیار مطلوب خواهد بود.

جلوی خرید هواپیماهای دست دوم گرفته شود

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به رویکرد وزارت راه و شهرسازی برای خرید هواپیماهای دست دوم، گفت: باید روند خرید هواپیماهای جدید و همچنین کیفیت این هواپیماها مشخص شود، یعنی اگر این هواپیماها در کشور فروشنده دیگر قابل استفاده نیستند، نباید برای فعالیت در کشور خریداری شوند.

عمر مناسب برای خرید هواپیماها حداکثر 5 سال است

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: کیفیت و عمر مفید هواپیماهای دست دوم باید مورد توجه قرار گیرد، از این رو عمر مناسب برای خرید هواپیماها حداکثر 5 سال است، زیرا با پیشرفت تکنولوژی شاید بسیاری از هواپیماها قدرت پرواز داشته اما برای ادامه فعالیت مقرون به صرفه نباشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000