هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جاسمی ضمن انتقاد از دخالت اروپایی ها در منطقه خاورمیانه به بهانه دفاع از حقوق بشر مطرح کرد:

دولت فرانسه با برخوردهای تند و قهرآمیز و نقض حقوق بشر سبب سرکوب معترضان می شود

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رئیس جمهور و دولت فرانسه نه تنها به خواسته های معترضان جامه ی عمل نمی پوشانند،بلکه با برخوردهای تند سبب سرکوب معترضان می شوند،کشورهای اروپایی به ویژه فرانسه که مدعی به رسمیت شناختن حقوق بشر در سراسر جهان هستند،متاسفانه با برخوردهایی که علیه معترضان در اروپا می شود،گویای نقض حقوق بشر توسط مدعیان دفاع از آزادی است.
دوشنبه 27 اسفند 1397 ساعت 13:10
دولت فرانسه با برخوردهای تند و قهرآمیز و نقض حقوق بشر سبب سرکوب معترضان می شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رئیس جمهور و دولت فرانسه نه تنها به خواسته های معترضان جامه ی عمل نمی پوشانند،بلکه با برخوردهای تند سبب سرکوب معترضان می شوند،کشورهای اروپایی به ویژه فرانسه که مدعی به رسمیت شناختن حقوق بشر در سراسر جهان هستند،متاسفانه با برخوردهایی که علیه معترضان در اروپا می شود،گویای نقض حقوق بشر توسط مدعیان دفاع از آزادی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100149499880.jpg دولت,فرانسه,با,برخوردهای,تند,و,قهرآمیز,و,نقض,حقوق,بشر,سبب,سرکوب,معترضان,می,شود Icana

سید قاسم جاسمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به صحبت های رئیس جمهور فرانسه مبنی بر جنایتکار خواندن جلیقه زردها اشاره کرد و گفت: در ماه های اخیربخشی از مردم فرانسه موسوم به جلیقه زردها علیه سیاست های دولت این کشور دست به اعتراض زده اند.

وی در ادامه افزود: این اعتراض ها سبب شده است که پلیس ضد شورش فرانسه برخوردهای نامناسبی با معترضان داشته باشند و و این مسئله موجب شده است تا اینکه چندین نفراز این افراد که علیه سیاست های فرانسه به خیابان ها آمده بودند،توسط پلیس این کشور کشته یا زخمی شوند.

دولت فرانسه با برخوردهای تند و قهرآمیز سبب سرکوب معترضان می شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: رئیس جمهور و دولت فرانسه نه تنها به خواسته های معترضان جامه ی عمل نمی پوشانند،بلکه با برخوردهای تند و قهرآمیز سبب سرکوب معترضان می شوند.

نماینده مردم کرمانشاه در ادامه همین مبحث افزود: کشورهای اروپایی به ویژه فرانسه که مدعی به رسمیت شناختن حقوق بشر در سراسر جهان هستند،متاسفانه با برخوردهایی که علیه معترضان در اروپا می شود،کاملا مغایر با سیاست هایی است که اتحادیه اروپا شعار آن را سر می دهد و این گویای نقض حقوق بشر توسط مدعیان دفاع از آزادی است.

کشورهای مدعی حقوق بشر دست از دخالت های سیاسی و مغرضانه علیه کشورهای منطقه بردارند

جاسمی تاکید کرد: کشورهای اروپایی ادعا می کنند که ما حقوق بشر را نه تنها در اروپا بلکه آن را در جهان گسترش می دهیم و در همین راستا این ها همین مسئله را دستاویزی برای خود قراردادند تا در کشورهای خاورمیانه دخالت های غیر مسئولانه ای داشته باشند.

وی ادامه داد: ما به کشورهای اروپایی به ویژه فرانسه توصیه می کنیم،پیش از آنکه دخالت های سیاسی و مغرضانه ای علیه کشورهای منطقه داشته باشند،چاره ای برای نقض حقوق بشر در فرانسه بیاندیشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000