هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ترکی با اشاره به دور زدن تحریم های امریکا مطرح کرد؛

باید افرادی که در اقتصاد کشور اختلال ایجاد می کنند شناسایی شوند

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: ما باید قبل ازاینکه تحریم های آمریکا و جاهای دیگر را دور بزنیم،فکر می کنم؛ افراد فاسدی را که واقعا سبب اخلال در اقتصاد کشور شده اند و برخی از آنها هم مسئولان دولتی هستند را باید دور بزنیم و نظارت کنیم.
جمعه 2 فروردین 1398 ساعت 13:12
باید افرادی که در اقتصاد کشور اختلال ایجاد می کنند شناسایی شوند عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: ما باید قبل ازاینکه تحریم های آمریکا و جاهای دیگر را دور بزنیم،فکر می کنم؛ افراد فاسدی را که واقعا سبب اخلال در اقتصاد کشور شده اند و برخی از آنها هم مسئولان دولتی هستند را باید دور بزنیم و نظارت کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201605104523457370.jpg باید,افرادی,که,در,اقتصاد,کشور,اختلال,ایجاد,می,کنند,شناسایی,شوند Icana

اکبر ترکی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پرسش به سوالی مبنی بر اینکه  دولتمردان چاره ای برای دور زدن تحریم ها در شرایط تحریمی اندیشیده اند،گفت: دولتمردان در جلسات علنی و غیرعلنی مجلس که حضور پیدا می کنند در اظهارت خود می گویند،می خواهیم تحریم ها را دور بزنیم و در مقابل با دشمن ایستادگی کنیم.

دولت نسبت به دور زدن تحریم های کشور ضعیف عمل می کند

وی در ادامه افزود: دولتمردان در بخشی دیگراز صحبت های خودهم بیان می کنند که ما اگر چیزی ازدور زدن تحریم ها نمی گوییم به این معنا است، که نمی خواهیم دشمن از این مسئله آگاه شود،لذا باید همه این حرف ها به عمل بپیوندد و در واقع مشاهده کرد که چه مقدار کار در حال انجام شدن است.

نماینده مردم فریدن،فریدون شهر،چادگان و بویین و میاندشت تصریح کرد: در حال حاضر دولت در برابر دور زدن تحریم نسبت به سال های 91 و 92 که تحریم های شدیدتری علیه کشورمان اعمال می کردند، بسیار ضعیف عمل می کنند.

دلالان از ارز 4200 تومانی بهره می برند

عضو فراکسیون ولایی مجلس ادامه داد: در سال های پایانی دولت قبل تحریم ها شدیدتربودند اما مردم نسبت به تحریم های حال حاضر کمتر آن ها را حس می کردند و مسئله تحریم در آن سال ها در بین مردم نمود آنچنانی نداشت و به گونه ای تاثیرات روانی روی مردم شکل نگرفته بود اما در حال حاضر تاثیر تحریم ها بر زندگی مردم نمایان شده است.

ترکی تاکید کرد: این سوال وجود دارد که چه مقدار ازارز 4200 تومانی که برای کالاهای اساسی تخصیص پیدا کرده است،به دست مردم رسیده است؛متاسفانه دلالان از این دلارهای 4200 تومانی بهره می برند.

قبل از دور زدن تحریم های آمریکا باید افراد فاسدی را دور زد که در اقتصاد کشور اختلال ایجاد کرده اند

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: گوشتی که در حال حاضر در حال وارد شدن است،با چه قیمتی وارد کشور می شود و با چه قیمتی به دست مردم می رسد و البته بخش اعظمی از این گوشت های وارداتی هم که به دست مردم نمی رسند.

وی تصریح کرد: ما باید قبل ازاینکه تحریم های آمریکا و جاهای دیگر را دور بزنیم،فکر می کنم؛ افراد فاسدی را که واقعا سبب اخلال در اقتصاد کشور شده اند و برخی از آنها هم مسئولان دولتی هستند را باید دور بزنیم و نظارت کنیم./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000