هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمودی شاه‌نشین خبرداد:

تقدیم نتیجه نهایی مطالعات مربوط به مترو شهریار، قدس و ملارد به استانداری تهران

سرویس سیاسی
نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس گفت: در اسفندماه نتیجه نهایی مطالعات مربوط به مترو شهریار، قدس و ملارد به استانداری تهران تقدیم می‌شود.
دوشنبه 27 اسفند 1397 ساعت 19:04
تقدیم نتیجه نهایی مطالعات مربوط به مترو شهریار، قدس و ملارد به استانداری تهران نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس گفت: در اسفندماه نتیجه نهایی مطالعات مربوط به مترو شهریار، قدس و ملارد به استانداری تهران تقدیم می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201801103483977794.jpg تقدیم,نتیجه,نهایی,مطالعات,مربوط,به,مترو,شهریار،,قدس,و,ملارد,به,استانداری,تهران Icana

محمد محمودی شاه‌نشین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص انتقال آب شرب به شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: انتقال آب جاری از تصفیه خانه شماره 6 که بزرگترین تصفیه خانه تهران است، در حال راه اندازی است.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از بند سیا بیشه می‌آید چند ماه دیگر تمام میشود از تونل جدید که اتوبان تهران شمال احداث شده از کنار این تونل ها آب سیابیشه به سمت تهران می‌آید.

وی با اشاره به اینکه کاربری این آب در حوزه‌های شرب و کشاورزی است، افزود: سهمی از این آب جاری و مستمر که کیفیت خوبی هم دارد به حوزه انتخابیه اینجانب اختصاص داده می‌شود.

محمودی شاه‌نشین ادامه داد: 25 میلیون متر مکعب برای شهرهای حوزه غرب تهران اختصاص می‌یابد که تا شهریورماه، شهرقدس و بعداز آن شهریار و ملارد از این آب استفاده خواهند کرد.

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها با بیان اینکه مطالعه مترو در اسفندماه تقدیم استانداری می‌شود، گفت: تملک زمین‌ها و ایستگاه‌ها بین شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تقسیم کار می‌شود.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایجاد ریل با راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران است و خرید واگن‌ها نیز با شرکت شهرهای جدید است، گفت: مترو برای شهرقدس، شهریار، اندیشه، ملارد و صفادشت در نظر گرفته شده است.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000