هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جاسمی:

سالن ورزشی امام خمینی باید ظرفیتش تا 10 هزار نفر افزایش یابد

سرویس سیاسی
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: مسئولان قول ارتقا سالن ورزشی امام خمینی به 10 هزار نفر را داده اند، واقعا نیاز داریم تا این زیرساخت‌ها توسعه یابد تا مردم پشت درهای بسته نمانند.
دوشنبه 27 اسفند 1397 ساعت 18:58
سالن ورزشی امام خمینی باید ظرفیتش تا 10 هزار نفر افزایش یابد نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: مسئولان قول ارتقا سالن ورزشی امام خمینی به 10 هزار نفر را داده اند، واقعا نیاز داریم تا این زیرساخت‌ها توسعه یابد تا مردم پشت درهای بسته نمانند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100626131285.jpg سالن,ورزشی,امام,خمینی,باید,ظرفیتش,تا,10,هزار,نفر,افزایش,یابد Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برگزاری مسابقات کشتی در استان کرمانشاه اشاره کرد و اظهار داشت: مسابقات جام تختی چندی پیش در کرمانشاه برگزار شد که موجبات شادی و شعف را برای مردم استان کرمانشاه فراهم آورد زیرا مردم استان کرمانشاه بسیار ورزش دوست هستند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کرمانشاه تجربه موفق برگزاری جام جهانی کشتی را دارد، بیان کرد: در بیش از 50 فدراسیون و ورزش، ورزشکاران کرمانشاهی حضور دارند و به دلیل استقبال مردم ورزش دوست، جام تختی نیز به خوبی برگزار شد.

وی افزود: کیفیت و کمیت مسابقات جام بین‌المللی تختی خوب بود اما توقع این است که زیرساخت ها افزایش یابد، زیرا سالن 4 هزارنفری حضرت امام خمینی (ره) بزرگترین سالن ورزشی استان است که تقاضا داریم این امکانات افزایش یابد.

جاسمی ادامه داد: مسئولان قول ارتقا سالن ورزشی امام خمینی به 10 هزار نفر را داده اند، واقعا نیاز داریم تا این زیرساخت‌ها توسعه یابد تا مردم پشت درهای بسته نمانند.

رئیس فراکسیون ورزش‌های پهلوانی و قهرمانی مجلس گفت: جام تختی تجربه جدیدی بود و با توجه به اینکه کرمانشاه جام‌جهانی کشتی را برگزار کرده، باید شرایطی ایجاد تا مردم اذیت نشوند.

وی افزود: فدراسیون کشتی باید تعداد ورزشکاران و تعداد کشورها از نظر کمی و کیفی و قهرمانان جهان را دعوت می‌کرد و جام تختی با حضور قهرمانان جهان و المپیک برگزار می‌شد، باید جام تختی را به عنوان مسابقه جایزه بزرگ برگزار کنند تا قهرمانان کشتی مسابقات رغبت حضور داشته باشند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000