هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفری:

وزارت ورزش و جوانان توجهی به بخش جوانان ندارد

سرویس سیاسی
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت:  وزارتخانه ورزش و جوانان توجهی به بخش جوانان ندارد و برنامه‌های حوزه ورزش را نیز به خوبی اجرا نمی‌کند.
دوشنبه 27 اسفند 1397 ساعت 19:04
وزارت ورزش و جوانان توجهی به بخش جوانان ندارد نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت:  وزارتخانه ورزش و جوانان توجهی به بخش جوانان ندارد و برنامه‌های حوزه ورزش را نیز به خوبی اجرا نمی‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201803103078468279.jpg وزارت,ورزش,و,جوانان,توجهی,به,بخش,جوانان,ندارد Icana

احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ضعف عملکرد وزارت ورزش و جوانان، اظهار داشت: دهکده المیپک کرمانشاه چندین سال است که رها شده است و باید تکمیل شود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مسئولان وزارت ورزش و جوانان قول داده بودند تا سال 95 ساخت دهکده المپیک کرمانشاه تمام شود، بعد گفتند سال 96 استخر 6 هزار نفری افتتاح شود ولی با پایان سال 97 هم اتفاقی رخ نداده است.

وی افزود: سوال ما این است که برنامه اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه چیست و چرا هیچ اقدام درخور توجهی انجام نمی‌شود.

صفری با بیان اینکه موضوع جوانان در وزارتخانه تحت امر سلطانی فر نباید تبدیل به یک عنوان زینتی شود بلکه باید اقدامات لازم انجام شود، ادامه داد:وزارت ورزش و جوانان بخش جوانان را رها کرده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با بیان اینکه فقط برگزاری مسابقات کشتی در کرمانشاه انجام شده که آن نیز به خصوص جام تختی آنگونه که فدارسیون و مردم انتظار داشتند، انجام نشد، گفت: ورزش کرمانشاه باید به جای واقعی خود برسد که متاسفانه انجام نشده است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000