هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوروزی:

دادستان کل به موضوع عدم بازگشت ارز صادرکنندگان به سامانه نیما ورود کند

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: ارز صادراتی از منابع ملی این کشور برای صادرکنندگان به دست آمده و باید به سامانه نیما و مردم بازگردد و دادستان کل کشور باید به موضوع عدم بازگشت ارز ورود کند.
دوشنبه 5 فروردین 1398 ساعت 09:01
دادستان کل به موضوع عدم بازگشت ارز صادرکنندگان به سامانه نیما ورود کند سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، گفت: ارز صادراتی از منابع ملی این کشور برای صادرکنندگان به دست آمده و باید به سامانه نیما و مردم بازگردد و دادستان کل کشور باید به موضوع عدم بازگشت ارز ورود کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201805106412455926.jpg دادستان,کل,به,موضوع,عدم,بازگشت,ارز,صادرکنندگان,به,سامانه,نیما,ورود,کند Icana

حسن نوروزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به واگذاری های ناصحیح و غیر اصولی در کشور که دردسرآفرین شده است، گفت: برخی واگذاری‌ها با چالش روبرو شده است و در 2 تا 3 سال اخیر حتی یکی از خصوصی سازی ها به درستی انجام نشده و بنگاه ها متاسفانه اصولی واگذار نشده است.

 سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه طرحی سه فوریتی از سوی برخی نمایندگان تهیه شده بر این مبنا که تمامی بنگاه و کارخانه هایی که طی سال های اخیر واگذار شده اند  به حالت اولیه بازگردند، افزود: این طرح تقدیم هیئت رئیسه مجلس شده و  در نوبت بررسی در صحن علنی مجلس است تا بر این اساس  بتوان اوضاع بنگاه ها را کمی سامان داده و از مشکلات آنها کاست.

نظام ارزی کشور با عدم بازگشت ارز حاصل از صادرات به کشور و سامانه نیما با مشکل مواجه می شود

وی با تاکید بر ضرورت بازگشت ارز حاصل از صادرات به کشور، ادامه داد: زمانی که بیت المال بدون هیچ ضابطه ای در دست عده قرار می‌گیرد، عده ای نیز ارز حاصل از صادرات را به کشور را باز نمی‌گردانند و نظام ارزی کشور را با مشکل مواجه می کنند.

ارز صادراتی از منابع ملی این کشور برای صادرکنندگان به دست آمده و باید به سامانه نیما و مردم بازگردد و صادر کنندگان نیز باید آن را به کشور و صاحبان اصلی آن یعنی مردم بازگردانند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نظام ارزی کشور با عدم بازگشت ارز حاصل از صادرات به کشور و سامانه نیما با مشکل مواجه می شود، اظهار داشت: نمایندگان نسبت به عدم بازگشت ارز حاصل از صادرات به سامانه نیما معترض هستند و اعتراض های خود را از راه های مختلف به دولت اعلام کرده اند.

ارز حاصل از صادرات باید به سامانه نیما و مردم بازگردد

وی از دادستان کل کشور درخواست کرد که با جدیت به موضوع ورود کرده تا ارز حاصل از صادرات به کشور بازگردد و  افزود: دادستان کل کشور باید بیت المال و حق مردم  را از افرادی که کالا صادر کرده و ارز آن را وارد کشور نمی کنند، دریافت کند.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ارز صادراتی از منابع ملی این کشور برای صادرکنندگان به دست آمده و باید به سامانه نیما و مردم بازگردد و صادرکنندگان نیز باید آن را به کشور و صاحبان اصلی آن یعنی مردم بازگردانند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000