هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امینی فرد تاکیدکرد:

لزوم خرید خدمات از بخش خصوصی برای پوشش هزینه‌های رادیو تراپی

سرویس اجتماعی
عضو هیئت رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه خرید خدمات از بخش خصوصی راهکاری برای برداشتن فشار هزینه‌های رادیو تراپی از دوش بیماران تلقی می‌شود،گفت: حداقل‌های درمان در مراکز دولتی الزام آوار است که برای ارائه خدمات به بیماران مهیا باشد.
چهارشنبه 29 اسفند 1397 ساعت 10:39
لزوم خرید خدمات از بخش خصوصی برای پوشش هزینه‌های رادیو تراپی عضو هیئت رییسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه خرید خدمات از بخش خصوصی راهکاری برای برداشتن فشار هزینه‌های رادیو تراپی از دوش بیماران تلقی می‌شود،گفت: حداقل‌های درمان در مراکز دولتی الزام آوار است که برای ارائه خدمات به بیماران مهیا باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701105364495941.jpg لزوم,خرید,خدمات,از,بخش,خصوصی,برای پوشش,هزینه‌های,رادیو,تراپی Icana

محمد نعیم امینی فرد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره گرانی هزینه درمانی بیماران سرطانی ،گفت: یکی از اهداف اصلی و اساسی طرح تحول سلامت کمک به درمان بیماران صعب العلاج بویژه بیماران سرطانی است بنابراین با توجه به اینکه حجم بالای از درمان بیماران سرطانی با دستگاه های رادیو تراپی انجام می شود، الزامی است که برای رفاه حال بیماران توجه مناسبی به این بخش کاربردی شود.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما از سالهای گذشته در زمینه توزیع مناسب دستگاه های رادیوتراپی در کشور با مشکل روبرو بوده ایم تصریح کرد: وزارت بهداشت ودرمان، خوشبختانه  با حمایت های بودجه ای که بهارستان از محل اختصاص  یک درصد ارزش افزوده  به بخش سلامت داشته است، توانسته است مراکز رادیوتراپی را گسترش دهد.

امینی فردافزود: بخش خصوصی نیز می با یست  همسو با راهنمایی بالینی،ارائه خدمات رادیو تراپی را وسعت ببخشد و این در حالی است که متاسفانه با توجه به مراجعه گسترده بیماران سرطانی ما نیازمند فکر و برنامه اساسی در سال ۹۸ برای رفاه حال بیماران سرطانی هستیم.

وی ادامه داد: باید امکانات دولتی برای خدمات رسانی به بیماران سرطانی افزایش یابد و این امر یک اصل بسیار مهم تلقی می شود و از همین رو باید بحث خرید خدمات در بخش خصوصی برای طی پروسه درمان  بیماران سرطانی در اولویت قرار بگیرد.

کاهش نرخ تعرفه در بخش خصوصی ما با چالش روبرو  میکند 

 عضو هیئت رییسه کمیسیون  بهداشت ودرمان مجلس یادآورشد:کاهش نرخ تعرفه در بخش خصوصی، خدمات  رسانی  در  حوزه بهداشت و  درمان  را  در میان مدت و بلند مدت  با چالش روبرو می کند بنابراین  برای پر کردن،کاستی ها در  بخش دولتی می بایست ، خرید خدمات  در بخش خصوصی ارتقا یابد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000