هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی کوچی:

نهادهای انقلابی در خط مقدم محرومیت زدایی

سرویس اجتماعی
رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه بسیج سازندگی کارهای بسیار ارزشمندی در حوزه رفع فقر و محرومیت در کشور انجام داده است افزود: انصافاً نهاد‌های انقلابی در بحث ساخت مسکن، تولید، اشتغالزایی، پروژه های عمرانی کارهایی بسیار گسترده انجام داده‌اند.
یکشنبه 4 فروردین 1398 ساعت 08:02
نهادهای انقلابی در خط مقدم محرومیت زدایی رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه بسیج سازندگی کارهای بسیار ارزشمندی در حوزه رفع فقر و محرومیت در کشور انجام داده است افزود: انصافاً نهاد‌های انقلابی در بحث ساخت مسکن، تولید، اشتغالزایی، پروژه های عمرانی کارهایی بسیار گسترده انجام داده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903108704847558.jpg نهادهای,انقلابی,در,خط,مقدم,محرومیت,زدایی Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در رابطه با عملکرد دولت در سال 97 در حوزه محرومیت زدایی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کنار کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی، ستاد ارایی فرمان امام خمینی (ره) و  بنیاد مستضعفان و سپاه پاسداران بیشترین مسئولیت را در کمک به اقشار آسیب پذیر  و محروم کشور دارند. این نهادها همکاری بسیار خوبی برای رفع محرومیت و اشتغال جوامع آسیب پذیر داشتند.

نهادهای انقلابی در خط مقدم محرومیت زدایی

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیج سازندگی کارهای بسیار ارزشمندی در حوزه رفع فقر و محرومیت در کشور انجام داده است افزود: انصافاً نهاد‌های انقلابی در بحث ساخت مسکن، تولید، اشتغالزایی، پروژه های عمرانی کارهایی بسیار گسترده انجام داده‌اند.

رسیدگی به اقشار آسیب پذیر اولویت نظام در سال آینده  باشد

رضایی کوچی افزود: متاسفانه وضعیت اقتصادی کشور به اندازه‌ای آسیب پذیر شده است که هر اقدامی در جهت محرومیت زدایی و رفع فقر انجام شود باز هم عقب هستیم و متناسب با نیاز نیست، بباید یکی از اولویت‌های اصلی نظام در سال آینده کمک به اقشار آسیب پذیر و کم درآمد جامعه باشد چرا که در این نابسامانی اقصادی بیشترین آسیب را متحمل شده اند.

 80درصد از بودجه کشور صرف هزینه های جاری می شود

رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه حدود 80 درصد بودجه صرف هزینه‌های جاری دستگاه‌ها می‌شود اظهار کرد: ما باید تلاش کنیم هزینه‌های جاری دولت که صرف سفر‌ها و اجلاسیه‌ها و همایش‌ها می‌شود را محدودتر کنیم، تا دولت چابک تر و کم هزینه تر شود، الیته صرفه جویی تنها نباید مختص دولت باشد بلکه همه دستگاه‌ها بای هزینه‌های خود را مدیریت و اصراف پرهیز کند تا کشور را از این گرانی نجات دهند. هزینه‌های صرفه‌جویی شده می‌تواند صرف محرومیت زدایی و کاهش فقر در کشور شود.  /

پایان پیام  

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط