هدر موبایل
1398/01/06 08:21:00
سرویس اجتماعی

تعامل میان دستگاه‌ها کشور را از تنگناها و فشارهای اقتصادی نجات می‌دهد

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس مهمترین راهکار مقابله با مشکلات اقتصادی موجود را تعامل مالی و اقتصادی با دنیا دانست و گفت: ارتباط مالی با دنیا و رفع مشکلات سد راه فروش نفت مستلزم تصویب لوایح FATF است.
تعامل میان دستگاه‌ها کشور را از تنگناها و فشارهای اقتصادی نجات می‌دهد نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس مهمترین راهکار مقابله با مشکلات اقتصادی موجود را تعامل مالی و اقتصادی با دنیا دانست و گفت: ارتباط مالی با دنیا و رفع مشکلات سد راه فروش نفت مستلزم تصویب لوایح FATF است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903108763224982.jpg تعامل,میان,دستگاه‌ها,کشور,را,از,تنگناها,و,فشارهای,اقتصادی,نجات,می‌دهد Icana

محمدرضا بادامچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت با بیان اینکه وارد شدن شوک اقتصادی به کشور در سال 98 امری اجتناب ناپذیر است، گفت: 97 سال بسیار سخت و پرفراز و نشیبی برای اقتصاد کشور به ویژه مردم بود به گونه ای که با خروج آمریکا از برجام از فروردین تا اسفند ماه شاهد افزایش بیش از یک میلیونی هزینه زندگی کارگران بودیم و تصمیم های شتاب زده و عجولانه دولت نیز نتوانست التهابات را کاهش دهد.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه دولت باید گرانی ها و تورم را در سال 98 مهار کند، افزود: دولت نباید اجازه دهد بیش از این به مردم فشار اقتصادی وارد شود؛ قشر ضعیف و متوسط قدرت خرید و توان خرید مایحتاج زندگی را ندارند و باید برای مدیریت این موضوع سه قوه تلاش موثری داشته باشند.

ارتباط مالی با دنیا و رفع مشکلات سد راه فروش نفت مستلزم تصویب لوایح FATF  

وی مهمترین راهکار مقابله با مشکلات اقتصادی موجود را تعامل مالی و اقتصادی با دنیا دانست و ادامه داد: برای تعامل و ارتباط مالی با دنیا و همچنین رفع مشکلات سد راه فروش نفت باید به تصویب لوایح FATF  توجه شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: اگر میزان نفتی که در بودجه پیش بینی شده را بتوان صادر کرد بخشی از مشکلات را در سال 98 می توان حل کرد اما اگر این مهم محقق نشود همانند 97 مشکلات اقتصادی دامنگیر کشور می شود.

دولت نسبت به سال گذشته تلاش بیشتری برای رفع مشکلات اقتصادی مردم داشته باشد

بادامچی با بیان اینکه رفع مشکلات اقتصادی مردم در سال جاری باید در دستور کار حاکمیت قرار گیرد، گفت: انتظار می رود دولت نسبت به سال گذشته تلاش بیشتری برای رفع مشکلات اقتصادی مردم داشته باشد و با اتخاذ تدابیر مناسب اجازه ندهد شوک اقتصادی به کشور وارد شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اینکه دولت باید حرف مردم را بشنود، ادامه داد: متاسفانه ما عادت نداریم با مردم حرف بزنیم و به حرف مردم گوش دهیم.

با برنامه ریزی منسجم و تلاش و تعامل میان دستگاه ها می توان از تنگناها و فشارهای اقتصادی عبور کرد

وی افزود: مسئولان باید در جهت رفع ریشه ای مشکلات اقتصادی و همچنین ثبات اقتصادی و عواملی که باعث افزایش مشکلات اقتصادی در سال 97 شد گام بردارند بی شک با برنامه ریزی منسجم و تلاش و تعامل میان دستگاه ها می توان از تنگناها و فشارهای اقتصادی عبور و سال 98 را سالی پر از رونق اقتصادی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet