هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جعفرزاده ایمن آبادی مطرح کرد:

هر فرد یا رسانه ای علیه روسای قوا و جایگاه رهبری حرکتی انجام دهد؛ قطعا در زمین دشمن بازی می کند

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: کسانی که علیه مسئولان کشور حرکاتی انجام دهند در زمینه دشمن بازی می کنند؛ چرا که دشمنان کشور با خود می گویند اینها را باید رها کرد زیرا در حال نابودکردن همدیگر هستند و معتقدم نباید مشکلات خانوادگی را به بیرون درز دهیم و باید مباحث خانوادگی را خودمان حل کنیم.
یکشنبه 4 فروردین 1398 ساعت 18:11
هر فرد یا رسانه ای علیه روسای قوا و جایگاه رهبری حرکتی انجام دهد؛ قطعا در زمین دشمن بازی می کند عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: کسانی که علیه مسئولان کشور حرکاتی انجام دهند در زمینه دشمن بازی می کنند؛ چرا که دشمنان کشور با خود می گویند اینها را باید رها کرد زیرا در حال نابودکردن همدیگر هستند و معتقدم نباید مشکلات خانوادگی را به بیرون درز دهیم و باید مباحث خانوادگی را خودمان حل کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201902101159117877.jpg هر,فرد,یا,رسانه,ای,علیه,روسای,قوا,و,جایگاه,رهبری,حرکتی,انجام,دهد؛,قطعا,در,زمین,دشمن,بازی,می,کند Icana

غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه برخی افراد و رسانه ها علیه سران کشور حرکاتی انجام می دهند،گفت: هر حرکتی در جهت تضعیف سه قوه ،جایگاه رهبری و نهادهای امنیتی و انتظامی از سوی هر فرد یا رسانه ای صورت بپذیر، بدون شک در حال بازی کردن در زمین دشمن است.

وی افزود: وقتی که ما در یک جنگ خصمانه اقتصادی دشمن هستیم و این جنگ به شکلی است، که حتی دارو را هم برای ما تحریم کرده اند، نیازی نیست که باانجام حرکاتی علیه شخصیت ها و نهادهای نظام سبب خوشحالی دشمن شویم.

در این شرایط فعلی که دشمنان انقلاب از هرحربه ای علیه کشورمان استفاده می کنند باید همه افکار و عقاید به هم نزدیک شوند

نماینده مردم رشت تصریح کرد: منع سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی و به گونه ای بزرگنمایی مشکلات در قوه قضائیه  در جهت تضعیف مسئولان این نهاد و همچنین توهین به رئیس جمهور همه این مسائل در جهت تامین منافع دشمن است.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی به شرایط فعلی کشورمان اشاره کرد و گفت: در این شرایط فعلی که دشمنان انقلاب از هرحربه ای علیه کشورمان استفاده می کنند،باید همه افکار و عقاید به هم نزدیک شوند و به گونه ای وحدت و یکپارچگی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

درواقع روسای دو قوه مقننه و مجریه فرماندهان جنگ اقتصادی هستند

وی افزود:  وقتی که علیه رئیس جمهور حرفی به زبان بیاید و یا اینکه ائمه جمعه ای دستور لغو سخنرانی رئیس مجلس را می دهد؛چگونه می خواهید این مقامات اقتدار داشته باشند؛ در واقع روسای این دو قوه فرماندهان جنگ اقتصادی هستند.

حرکات علیه مسئولان کشور یک بد سلیقگی و پالس به دشمن است

 این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: کسانی که علیه مسئولان کشور حرکاتی انجام دهند در زمینه دشمن بازی می کنند؛ چرا که دشمنان کشور با خود می گویند اینها را باید رها کرد زیرا در حال نابودکردن همدیگر هستند و معتقدم نباید مشکلات خانوادگی را به بیرون درز دهیم و باید مباحث خانوادگی را خودمان حل کنیم.

نماینده رشت ادامه داد: این اقدامات و اینگونه اظهارات یک بد سلیقگی و پالس به دشمن است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000