هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوهکن:

اگر سال 98 با وحدت و یکپارچگی همراه باشد به راحتی از مشکلات عبور می کنیم

سرویس سیاسی
نماینده لنجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:اگر با حفظ اتحاد و وحدت و نگاه عالمانه به منافع میان مدت و دراز مدت سال 98 را سپری کنیم نباید گفت که سال سختی را پیش رو داریم و به راحتی از مشکلات عبور می کنیم.
دوشنبه 5 فروردین 1398 ساعت 10:01
اگر سال 98 با وحدت و یکپارچگی همراه باشد به راحتی از مشکلات عبور می کنیم نماینده لنجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:اگر با حفظ اتحاد و وحدت و نگاه عالمانه به منافع میان مدت و دراز مدت سال 98 را سپری کنیم نباید گفت که سال سختی را پیش رو داریم و به راحتی از مشکلات عبور می کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201801100596140127.jpg اگر,,سال,98,با,وحدت,و,یکپارچگی,همراه,باشد,به,راحتی,از,مشکلات,عبور,می,کنیم Icana

محسن کوهکن‌در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت تصریح کرد:نظام و مردم ظرفیت بالایی دارند و اگر سال جدید درست عمل کنیم مشکلی نخواهیم داشت و با توجه به اینکه در این سال انتخابات مهم مجلس را در پیش داریم باید وحدت و همگرایی را سر لوحه امور خود قرار دهیم.

وی افزود:وحدت به معنای نقد نکردن وسکوت در برابر اشکالات نیست اما باید همه رفتار ها روی ریل اخلاق و قانون باشد ونکات مثبت و منفی همراه هم دیده شود از سیاه نمایی و نا امیدکردن مردم پرهیز شود،چراکه مردم بارها و بارها برادری و اعتقاد خود به نظام را ثابت کردند و مسئولین  و جریانات سیاسی هم موظفند به مردم متعهد و پاسخگو باشند و امید به حل مشکلات  را در دل آنها زنده نگه دارند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد:توصیه ی من به مسئولین و جریانات سیاسی برای سال 98 حفظ وحدت و ترجیح منافع ملی و کلان کشور بر منافع حزبی و جناحی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000