هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دکترلاریجانی در دیدار با اعضای شورای اداری و سرمایه گذاران بخش مرکزی قم مطرح کرد:

ضرورت حمایت از بخش خصوصی برای توسعه اشتغال در روستاها

سرویس حوزه ریاست
دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز با اعضای شورای اداری و سرمایه گذاران بخش مرکزی قم دیدار و گفت وگو کرد.
سه‌شنبه 28 اسفند 1397 ساعت 10:28
ضرورت حمایت از بخش خصوصی برای توسعه اشتغال در روستاها دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز با اعضای شورای اداری و سرمایه گذاران بخش مرکزی قم دیدار و گفت وگو کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803109949445800.jpg ضرورت,حمایت,از,بخش,خصوصی,برای,توسعه,اشتغال,در,روستاها Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (سه شنبه، ۲۸ اسفندماه) با اعضای شورای اداری بخش مرکزی قم دیدار و گفت وگو کرد.

در این نشست اعضای شورای اسلامی، دهیاران و شهرداران بخش مرکزی قم گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای توسعه بخش مرکزی قم ارائه کردند.

دکتر لاریجانی همچنین صبح امروز با سرمایه گذاران بخش مرکزی قم دیدار کرد، در این نشست برخی پروژه ها از جمله گردشگری صحرا نوردی، توسعه گردشگری سلامت، پروژه آکواریوم، مجتمع فرهنگی توریستی و هتل سلامت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر لاریجانی در این دیدار با اشاره به اهمیت حمایت از بخش خصوصی گفت: قطعاً باید از سرمایه‌گذاران حمایت کرد تا زمینه اشتغال در کشور به ویژه روستاها فراهم شود.

وی با اشاره به رویکرد مجلس برای ارائه تسهیلات ارزان قیمت جهت توسعه روستاها افزود: از این اعتبارات می‌توان برای اجرای پروژه‌های در بخش‌های مختلف به ویژه توریسم معدن و صنعت استفاده کرد، همچنین از این اعتبارات باید در جهت اجرای پروژه های آبیاری تحت فشار و سیستم های گلخانه ای با توجه به کمبود آب در منطقه بهره برد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000