هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دکتر لاریجانی در دیدار با اعضای شورای شهر و بخش شهر دستجرد:

انتقال آب شرب به شهر دستجرد باید در اولویت قرار گیرد/ نباید به سرمایه گذاران در روستاها سخت گرفته شود

سرویس حوزه ریاست
رئیس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت حمایت از سرمایه‌گذاران به ویژه در مناطق روستایی تاکید کرد و گفت: نباید به سرمایه‌گذاران مرتبط با زندگی روستایی سخت گرفت.
سه‌شنبه 28 اسفند 1397 ساعت 10:27
انتقال آب شرب به شهر دستجرد باید در اولویت قرار گیرد/ نباید به سرمایه گذاران در روستاها سخت گرفته شود رئیس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت حمایت از سرمایه‌گذاران به ویژه در مناطق روستایی تاکید کرد و گفت: نباید به سرمایه‌گذاران مرتبط با زندگی روستایی سخت گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201811104339905597.jpg انتقال,آب,شرب,به,شهر,دستجرد,باید,در,اولویت,قرار,گیرد/,نباید,به,سرمایه,گذاران,در,روستاها,سخت,گرفته,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (سه‌شنبه، ۲۸ اسفندماه) با اعضای شورای شهر و بخش شهر دستجرد دیدار و گفتگو کرد.

دکتر لاریجانی در این دیدار بر ضرورت انتقال آب شرب به شهر دستجرد تأکید کرد و گفت: با توجه به ظرفیت های گردشگری این منطقه انتقال آب از سرشاخه‌های دز بسیار ضروری است و باید در اولویت قرار گیرد.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به ظرفیت‌های گردشگری منطقه دستجرد صدا و سیما هم باید بیشتر این مناطق را به گردشگران معرفی کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: جذب سرمایه گذاران برای توسعه شهر بسیار اهمیت دارد از این رو دستگاه ها نباید به سرمایه گذاران مرتبط با زندگی روستایی سخت بگیرند زیرا این مسائل روستاها را از رونق می اندازد، از این رو با توجه به اینکه مشاغلی مانند دامداری و کشاورزی از اشتغال های روستایی محسوب می شود باید در جهت توسعه آن حرکت کرد.

لازم به ذکر است که در این نشست برخی اقدامات صورت گرفته در شهر دستجرد از جمله اجرای طرح های فرهنگی و آموزشی، اجرای طرح‌های اشتغالزایی، اجرای پروژه‌های راه‌سازی، اجرای پروژه های گلخانه ای و توسعه پروژه های گردشگری مورد بررسی قرار گرفت./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000