روز مجلس
1398/01/08 07:58:00
سرویس سیاسی
اسدالله عباسی:

باید برای تحقق وحدت سیاسی تلاش بیشتری کنیم

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی : باید برای تحقق وحدت سیاسی و انسجام بین مسئولین تلاش بیشتری کنیم و اجازه نفوذ دشمنان را به صفوف خدمتگزاران نظام اسلامی ندهیم.
باید برای تحقق وحدت سیاسی تلاش بیشتری کنیم عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی : باید برای تحقق وحدت سیاسی و انسجام بین مسئولین تلاش بیشتری کنیم و اجازه نفوذ دشمنان را به صفوف خدمتگزاران نظام اسلامی ندهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201801108830870309.jpg باید,برای,تحقق,وحدت,سیاسی,تلاش,بیشتری,کنیم Icana

اسدالله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار خیرگزاری خانه ملت گفت :وحدت در قرآن و آرمان‌های امام و انقلاب امری مهم تاکید شده است و ما در جمهوری اسلامی بر اساس این آرمان‌ها و برای هدفی واحد تلاش می‌کنیم و همین تلاش گروه‌ها،جریانات و اقوام در کنار هم برای یک هدف باعث قدرت و پیروزی ما در دنیا شده.

وی ادامه داد: دشمنان همیشه تلاش کردند با ایجاد اختلاف و تقویت گروه‌های تندرو و گسترش رسانه های وابسته بین مسئولین ، ادیان و قومیت‌ها اختلاف افکنی کنند و به خوبی دریافته اند که هیچ هدفی را بدون نشانه رفتن به وحدت و انسجام ملی ایران نمی‌توانند در کشورمان دنبال نمایند.

وی افزود: نباید تصور کنیم  دشمنان از تفرقه افکنی و ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولین دست بر می دارند بلکه در روش های خود تغییر ایجاد میکنند،یک روز با طرح مسائل اختلافی  و وارونه جلوه دادن واقعیت های ابتدای انقلاب،یک روز با حرکات تروریستی و ایجاد اختلاف بین شیعیان و اهل تسنن و یکروز هم با ایجاد نا امنی اقتصادی اهداف خودرا پیش می برند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گاهی اوقات اختلافات سلیقه ها و نقش افرینی دشمنان در این بین محدود به یک کشور نیست  و این مسائل همه کشور های جهان اسلام را درگیر می کند اما  کتاب واحد و پیامبر واحد برای همه امت ها هدفی مشترک ساخته است و اگر مسلمانان به مشترکات شان پایبند باشند واجازه ندهند کسانی خارج از این حلقه در سرنوشت آنها نقش آفرینی کنند و برای آنها نقشه راه تبیین کنند دیگر شاهد کشتار مسلمانان در فلسطین قتل عام کودکان در یمن و آوارگی میلیونها زن در عراق و سوریه نخواهیم بود.

عباسی تاکید کرد: درسال 98 باید باتوجه به تهدیدات گسترده و فشار دشمنان بر مردم و مسئولین برای دست کشیدن از اصول اصلی انقلاب و استقلال ملی ایمان به توان بومی و ظرفیت های داخلی ومنطقه ای و چشم پوشی از برخی اختلافات در الویت قرار بگیرد./

پایان پیام.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet