هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاتب:

نخبگان در شرایط تحریم باید در عرصه تولید فعال‌تر باشند

سرویس اجتماعی
رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت: تحریم‌ها بهترین فرصتی است که نخبگان، فرهیختگان و کارآفرینان وارد عرصه تولید شوند و ثروت‌آفرینی کنند.
چهارشنبه 29 اسفند 1397 ساعت 10:01
نخبگان در شرایط تحریم باید در عرصه تولید فعال‌تر باشند رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت: تحریم‌ها بهترین فرصتی است که نخبگان، فرهیختگان و کارآفرینان وارد عرصه تولید شوند و ثروت‌آفرینی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903100039342829.jpg نخبگان,در,شرایط,تحریم,باید,در,عرصه,تولید,فعال‌تر,باشند Icana

غلاﻣﺮﺿﺎ ﻛﺎﺗﺐ در گفت‌وگو با  خبرگزاری خانه ملت در مورد استفاده از ایده‌های نخبگان در شناسایی و حل مشکلات کشور، کارآفرینی و تولید ثروت گفت: فضا برای استفاده نخبگان در کشور باز است و دولت نیز بهترین امکانات را برای آنها فراهم کرده است و کسی که بخواهد کار کند، تمام زمینه‌ها برای او فراهم است.

هر کسی که نیاز دارد و ایده‌ای دارد می‌تواند به مراکز رشد و معاونت تحقیقاتی ریاست جمهوری برود

در شرایط تحریم نخبگان کمک کننده هستند

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه در شرایط تحریم قرار داریم و مجبور هستیم تا وسائلی را از خارج وارد کنیم، وزیر صنعت اعلام کرده که هر کسی که بتواند کالاهای مورد نیاز و قطعات خودرو را در داخل تولید کند، هم کمک می‌کنیم و هم اگر گران‌تر از قیمت روز تمام شود آن را خریداری می‌کنیم تا مستقل شویم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحریم‌ها بهترین فرصتی است که نخبگان، فرهیختگان و کارآفرینان وارد عرصه تولید شوند تصریح کرد: نخبگان باید قطعاتی که ایران خودرو و بسیاری از شرکت‌های وارد کننده استفاده می‌کنند شناسایی کرده و تولید کنند.

رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس افزود: دانشگاه‌ها نیز خودشان مدیریت کارآفرینی دارند و مراکز رشد فقط برای همین ایجاد شده که از کارآفرینان حمایت شود و هر کسی که ایده‌ای دارد و یا نیاز دارد می‌تواند به مراکز رشد و معاونت تحقیقاتی ریاست جمهوری برود.

کمبود قانون برای حمایت از نخبگان نداریم

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: هر چه قانون برای استفاده از نخبگان و کارآفرینان نیاز بوده در مجلس تصویب کردیم و کمبود قانون نیز نداریم. یکی از قانون‌ها این است که نخبگان در حین دوران تحصیل حتی اگر سربازی نرفتند می‌توانند شرکت تشکیل دهند و هیات علمی‌ها نیز می‌توانند در کنار آنها مشارکت کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000