هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسفیان‌ملا تشریح کرد:

ملاک احزاب برای قرار دادن نام افراد در لیست‌های انتخاباتی مجلس چیست؟

سرویس سیاسی
عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اعتقاد دارد امروزه احزاب برای قرار دادن نام افراد در لیست های انتخاباتی خود به میزان رای آوری در حوزه های نتخابیه توجه می کنند نه معیارهای حزبی که امری قابل تامل است.
سه‌شنبه 28 اسفند 1397 ساعت 16:10
ملاک احزاب برای قرار دادن نام افراد در لیست‌های انتخاباتی مجلس چیست؟ عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اعتقاد دارد امروزه احزاب برای قرار دادن نام افراد در لیست های انتخاباتی خود به میزان رای آوری در حوزه های نتخابیه توجه می کنند نه معیارهای حزبی که امری قابل تامل است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903108858459628.jpg ملاک,احزاب,برای,قرار,دادن,نام,افراد,در,لیست‌های,انتخاباتی,مجلس,چیست؟ Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به میزان نقش احزاب در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: ترکیب مجلس دهم نشان می دهد که احزاب و جریان های سیاسی چقدر در ورود افراد به بهارستان تاثیر داشته اند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه احزاب برای گزینش افراد، میزان رای آوری آنها در حوزه های انتخابیه را ملاک قرار داده اند تا در لیست های خود معرفی کنند، اظهار کرد: این مهم در حالیست که احزاب برای قرار دادن نام منتخبان در لیست های انتخاباتی باید بر اساس مرامنامه خود عمل کنند.

وی در این راستا، ادامه داد: بر این اساس در مجلس دهم مشاهده می شود که افراد با تابلوهای اصلاح طلبی یا اصولگرایی وارد بهارستان شده اند اما در زمان رای گیری ها و غیره بر اساس نظر شخصی خود اقدام می کنند و به رویه احزاب توجهی نمی کنند.

احزاب

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه فردی به نمایندگی از اصلاح طلبان به سراغم آمد برای اینکه توسط این جریان به عنوان کاندید منتخب معرفی شوم، تصریح کرد: در واقع آنها متوجه شدند موقعیت رای آوریم در حوزه انتخابیه مناسب است از این رو به سراغم آمدند و حتی در ادامه درصدد دریافت تعهد بودند تا در صورت منتخب شدن و ورود به بهارستان پایبند به آنها باشم.

یوسفیان ملا با اشاره به اینکه متاسفانه در زمان انتخبات ها رشد قارچ گونه احزاب را شاهد هستیم و بعد از آن همه مسائل از بین می رود، افزود: این مهم در حالیست های احزاب باید برای مشکلات کشور راهکار ارائه دهند و به طور مستمر فعالیت کنند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین می توان اذعان کرد با این شرایط شاهد فعالیت حزب منسجم در کشور نخواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان مردم در خانه ملت، در جریان بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی با ماده (4) این طرح مبنی بر اینکه ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس از طریق فهرست احزاب یا به صورت منفرد انجام شود، موافقت کردند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000