هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آزادی‌خواه مطرح کرد:

ضرورت ایجاد نیروگاه‌های خُرد خانگی

سرویس اقتصادی
نماینده مردم ملایر در مجلس می‌گوید: صدا و سیما، کمیته امداد و بهزیستی می‌تواند در ایجاد "نیروگاه‌های خُرد خانگی" یا همان نصب پنل‌های خورشیدی در پشت‌بام خانه‌ها نقش‌آفرین باشند.
سه‌شنبه 28 اسفند 1397 ساعت 17:16
ضرورت ایجاد نیروگاه‌های خُرد خانگی نماینده مردم ملایر در مجلس می‌گوید: صدا و سیما، کمیته امداد و بهزیستی می‌تواند در ایجاد "نیروگاه‌های خُرد خانگی" یا همان نصب پنل‌های خورشیدی در پشت‌بام خانه‌ها نقش‌آفرین باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106047877587.jpg ضرورت,ایجاد,نیروگاه‌های,خُرد,خانگی Icana

احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه ملایر باوجود داشتن آفتاب فراوان سهمی از انرژی‌های تجدیدپذیر نبرده است، گفت: در حالی شهرستان ملایر سهم ناچیزی از انرژی‌های نو برده است که آفتاب فراوان داشته و از طرفی به درآمد حاصل از این انرژی‌ها نیاز دارد.

بوروکراسی شدید اداری و نبود زیرساخت‌ها دلیل عدم ایجاد نیروگاه‌ها خورشیدی

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تاکنون سرمایه‌گذاران و متقاضیان متعدد داخلی و خارجی جهت سرمایه‌گذاری در این بخش و ساخت نیروگاه پیش‌قدم شده‌اند اما به دلیل بوروکراسی شدید اداری، نبود زیرساخت‌ها و صدالبته کم‌توجهی مسئولان تاکنون قدمی در این راه برداشته نشده است.

تاسیس نیروگاه در ملایر طی سال 98 قابل پیش‌بینی است

وی با اشاره به اینکه سیاست استاندار استان همدان و نمایندگان استان مبتنی بر جذب سرمایه در حوزه انرژی و احداث پنل‌های خورشیدی است، افزود: باوجود تمامی کم‌کاری‌ها مذاکراتی با چند سرمایه‌گذار انجام و ایده‌های آن‌ها بررسی شده لذا تاسیس نیروگاه در ملایر طی سال 98 قابل پیش‌بینی است.  

صدا و سیما، کمیته امداد و بهزیستی می‌تواند در ایجاد "نیروگاه‌های خُرد خانگی" نقش‌آفرین باشند

آزادی‌خواه با بیان اینکه نصب پنل‌های خورشیدی بر پشت‌بام‌ خانه‌ها در شهرهای  پرآفتاب به‌ویژه نصب بر پشت‌بام‌ خانه‌های افراد محروم و کم درآمد باید به یک فرهنگ تبدیل شود، اضافه کرد: صدا و سیما، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی می‌تواند در ایجاد "نیروگاه‌های خُرد خانگی" نقش‌آفرین باشند تا خانواده‌ها بتوانند به درآمدی از این طریق برسند.

 4 نیروگاه خورشیدی به تازگی در همدان راه‌اندازی شده است

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به تازگی 4نیروگاه خورشیدی در همدان راه‌اندازی شده است و افزایش این نیروگاه‌ها در استان به 6 مورد می‌تواند نویدبخش ایجاد این نیروگاه در شهرهای استان همچون ملایر نیز باشد، اظهارکرد: این نیروگاه‌ها هرکدام با ظرفیت 7 مگاوات وارد مدار شده‌اند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000