هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابوترابی با اشاره به عملکرد دولتمردان در جهت پیشبرد منویات رهبری نسبت به اقتصاد مقاومتی مطرح کرد:

نمره دولتمردان در زمینه عمل به اقتصاد مقاومتی " صفر" است

سرویس اقتصادی
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی بسیار ضعیف عمل کرده است و اگر بخواهم به عملکرد دولتمردان در رابطه با اقتصاد مقاومتی نمره ای بدهم، آن نمره قطعا"صفر"است.
جمعه 2 فروردین 1398 ساعت 13:17
نمره دولتمردان در زمینه عمل به اقتصاد مقاومتی " صفر" است عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی بسیار ضعیف عمل کرده است و اگر بخواهم به عملکرد دولتمردان در رابطه با اقتصاد مقاومتی نمره ای بدهم، آن نمره قطعا"صفر"است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801101311591927.jpg نمره,دولتمردان,در,زمینه,عمل,به,اقتصاد,مقاومتی,",صفر",است Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به وضعیت موجود اقتصادی و همچنین راه برون رفت از این شرایط نابسامان اقتصادی کشوراشاره کرد و گفت:  مسئولان باید برای عبور از شرایط فعلی اقتصاد با تمام سعی و تلاش خود گام های جدی تری را در جهت برطرف کردن مشکلات اقتصادی بردارند.

مسئولان نقدینگی سرگردان در کشور را به تولید مبدل کنند

وی افزود: مسئولان باید برای برطرف کردن مشکلات اقتصادی نگاه خود را به درون کشور معطوف کنند و نقدینگی سرگردان در کشور را به تولید مبدل کنند به ویژه درعرصه های مهم نفت، گاز و پتروشیمی که دانش فنی آن را هم در کشور دارا هستیم.

نماینده مردم نجف آباد تصریح کرد: با مهار و هدایت نقدینگی به سمت تولید و همچنین نگاه به درون کشوربه سهولت می توانیم به یک ابر قدرت اقتصادی تبدیل شویم.

دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی بسیار ضعیف عمل کرده است

عضو فراکسیون ولایی مجلس در بخش دیگری از گفت و گوی خود به بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با اقتصاد مقاومتی اشاره و تاکید کرد: دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی بسیار ضعیف عمل کرده است و اگر بخواهم به عملکرد دولتمردان در رابطه با اقتصاد مقاومتی نمره ای بدهم، آن نمره قطعا"صفر"است.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: دولت نه نگاهی به درون کشورداشت و نه در راه فساد اداری گام های موثری را برداشت و در بحث ریخت و پاش ها و هزینه ها هم اقدام مناسبی در جهت رفع این موضوعات انجام نداد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000