هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سالک با اشاره به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب مبنی بر "رونق تولید" مطرح کرد:

اولویت دولت در سال 98 قطع وابستگی کشور به درآمدهای نفتی باشد

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: در سال 98 باید ایجاد اشتغال و مقابله با بیکاری سرلوحه کار دولتمردان قرار بگیرد و البته از همه مهم تر قطع وابستگی به درآمدهای نفتی کشور هم در برنامه ریزی های مسئولان قرار بگیرد.
پنج‌شنبه 1 فروردین 1398 ساعت 22:13
اولویت دولت در سال 98 قطع وابستگی کشور به درآمدهای نفتی باشد عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: در سال 98 باید ایجاد اشتغال و مقابله با بیکاری سرلوحه کار دولتمردان قرار بگیرد و البته از همه مهم تر قطع وابستگی به درآمدهای نفتی کشور هم در برنامه ریزی های مسئولان قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903106599007968.jpg اولویت,دولت,در,سال,98,قطع,وابستگی,کشور,به,درآمدهای,نفتی,باشد Icana

احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به پیام نورروزی مقام معظم رهبری مبنی بر"رونق تولید" اشاره کرد و گفت: شعار سال 98 که از سوی مقام معظم رهبری به "رونق تولید" نامگذاری شده است،موضوع بسیار مهمی است،چرا که مسئله اقتصاد یکی از اصلی ترین مسائل حال حاضر کشور است.

وی افزود: باید از این اقتصاد بیمار عبور کنیم و راه برون رفت از وضعیت فعلی اقتصاد هم تکیه بر سیاست های اقتصاد مقاومتی است که سیاست های آن در سالیان گذشته از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده اند؛اما متاسفانه دولتمردان تاکنون توجهی به این مسئله مهم نداشتند.

در سال 98 باید ایجاد اشتغال و مقابله با بیکاری سرلوحه کار دولتمردان قرار بگیرد

نماینده مردم اصفهان تاکید کرد: در سال 98 باید ایجاد اشتغال و مقابله با بیکاری سرلوحه کار دولتمردان قرار بگیرد و البته از همه مهم تر قطع وابستگی به درآمدهای نفتیکشور هم در برنامه ریزی های مسئولان قرار بگیرد.

با پیاده کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی سبب نا امید کردن استکبار جهانی خواهیم شد

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه در سال 98 باید با ایستادگی در مقابل دشمن سبب ناامیدی استکبار جهانی شویم،گفت: بی تردید در سال رونق تولید ملی با پیاده کردن 24 بند اقتصاد مقاومتی و محقق شدن این مسئله مهم سبب مایوس کردن استکبار جهانی در مقابله با تحریم های ظالمانه شویم.

وی در ادامه افزود: عملیاتی شدن بندهای اقتصاد مقاومتی نیازمند یک عزم ملی و همچنین حضور مسئولین دلسوز و متخصص در مناصب کشور است.

70 درصد تحریم ها مربوط به سوء مدیریت و خود تحریمی در کشور است

سالک به اثر گذاری تحریم یکجانبه آمریکا علیه کشورمان اشاره و تصریح کرد: 30 درصد از تحریم ها ی آمریکا در نابسامان کردن اقتصاد کشور تاثیر گذار بوده است اما 70 درصد دیگر این مسئله مربوط به سوء مدیریت و همچنین خود تحریمی در داخل کشور است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار کرد: می توانیم با تولید ملی میزان صادرات غیر نفتی را افزایش دهیم و البته باید در این مسیر نیازهای داخلی و خارجی براساس اهداف و حرکت به سوی خود کفایی تامین شود و معتقدم با  یک تغییر در رویکرد مدیریتی به نتایج مثبتی خواهیم رسید./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000