هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سال رونق تولید؛

برای عبور از چالش های معیشتی راهی جز پرداختن به تولید داخل نداریم

سرویس اجتماعی
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: در شرایطی که دشمن تمامی توان خود را به کار گرفته تا کشور را در حوزه مسائل اقتصادی فلج کند رهبری برای برون رفت از این چالش ها شعار سال را به خوبی تعیین کردند.
پنج‌شنبه 1 فروردین 1398 ساعت 17:20
برای عبور از چالش های معیشتی راهی جز پرداختن به تولید داخل نداریم نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: در شرایطی که دشمن تمامی توان خود را به کار گرفته تا کشور را در حوزه مسائل اقتصادی فلج کند رهبری برای برون رفت از این چالش ها شعار سال را به خوبی تعیین کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903108107340361.jpg برای,عبور,از,چالش,های,معیشتی,راهی,جز,پرداختن,به,تولید,داخل,نداریم Icana

یحیی کمالی پور درگفت و گو با خبرگزاری خانه ملت  ضمن تبریک سال جدید با یادآوری نامگذاری سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید، گفت: سال ها است کشور با چالش های اقتصادی و معیشتی روبرو است و هر سال رهبری به فراخور شرایط و ظرفیت‌های موجود در کشور شعار  سال را  تعیین می‌کنند.

 نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: در این برهه از زمان که کشور با مسائل و مشکلات معیشتی مواجه است و دشمن تمامی توان خود را به کار گرفته تا کشور را در حوزه مسائل اقتصادی فلج کند رهبری برای برون رفت از این چالش ها شعار سال را به خوبی تعیین کردند.

 نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس دهم  با تاکید بر اینکه برای عبور از چالش های معیشتی راهی جز پرداختن به تولید داخل نداریم، ادامه داد: قوای سه گانه باید نهایت اهتمام و تلاش خود را برای رونق تولید داخل داشته باشند.

 وی یادآور شد: رونق تولید نیازمند رسیدن به خود اتکایی و خودباوری و جلوگیری از واردات بی رویه بوده که نیاز است دولت با کنترل مرزها اجازه واردات بی رویه و کالاهای مشابه را ندهد تا بتوان نسبت به ارتقای تولیدات داخلی و رونق تولید گام های بلندی برداریم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000