هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو هیئت‌رئیسه مجلس:

انتقال تجربیات قرآنی، تبلیغات مسموم دشمن را خنثی می‌کند

سرویس فرهنگی
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، را خنثی‌کننده تبلیغات سوء دشمنان انقلاب اسلامی دانست و بر تأثیر ات گسترده این مسابقات در ابعاد سیاسی و فرهنگی در داخل و خارج از کشور تأکید کرد.
جمعه 2 فروردین 1398 ساعت 18:05
انتقال تجربیات قرآنی، تبلیغات مسموم دشمن را خنثی می‌کند عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، را خنثی‌کننده تبلیغات سوء دشمنان انقلاب اسلامی دانست و بر تأثیر ات گسترده این مسابقات در ابعاد سیاسی و فرهنگی در داخل و خارج از کشور تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106327116154.jpg انتقال,تجربیات,قرآنی،,تبلیغات,مسموم,دشمن,را,خنثی,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدحسن فرهنگی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ستاد خبری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم خاطرنشان کرد: حضور متسابقین و مهمانان قرآنی  از کشورهای مختلف جهان در سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم آثار مستقیم و دستاوردهای فرهنگی و سیاسی گسترده‌ای در تعاملات میان کشورهای اسلامی دارد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متسابقین سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با حضور خود وضعیت و پیشرفت‌های جمهوری اسلامی را  از نزدبک وبه عینه مشاهده خواهند کرد.                     

وی تاکید کرد :اگرچه در مسابقات قرآنی رقابت‌ها سنگین و نفس‌گیر است ،اما آن‌ها به‌نوعی سفیران فرهنگی و قرآنی هستند که مشاهدات خود را به مردم کشورشان منتقل خواهند کرد.

عضو مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی تصریح کرد: انتقال تجربیات و مشاهدات توسط این سفیران قرآنی می تواند آثار معنوی و سیاسی خوبی در کشورهای اسلامی که بعضاً تحت تأثیر تبلیغات مسموم بیگانگان هستند داشته باشد.

نماینده ادوار هشتم، نهم و دهم مجلس شورای اسلامی در خصوص نگاه مجلس به سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم اظهار داشت: قوه مقننه به‌صورت موردی به مسائل وارد نمی‌شود بلکه به‌صورت کلان ورود می‌کند و خوشبختانه مجلس   تاکنون در مورد مسائل و موضوعات قرآنی خوب عمل کرده است .

فرهنگی با اشاره به لزوم به‌کارگیری آموزه‌های قرآنی برای مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی متذکر شد :طبیعی است که آشنایی با قرآن و به‌ویژه رهنمودهایی که مقام معظم رهبری (مانند توجه به معنا و تفسیر) فرمودند طبعاً باعث ترویج منش صحیح انسانی و اسلامی وقرآنی در جامعه خواهد شد و آثار آن نیز در خانواده‌ها، دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف جامعه به‌طور مستقیم دیده خواهد شد .

پایان پیام/

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000