هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
تابش:

نهایی شدن طرح استانی شدن انتخابات یکی از الویت های مجلس در سال 98 است

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نهادینه شدن کار تشکیلاتی و پرهیز از فرد گرایی و پاسخگو بودن افراد در برابر مردم موضوع مهمی است که با نهایی شدن طرح استانی شدن انتخابات توسط مجلس در سال 98 گام مهمی در این زمینه برداشته می شود.
یکشنبه 4 فروردین 1398 ساعت 00:49
نهایی شدن طرح استانی شدن انتخابات یکی از الویت های مجلس در سال 98 است عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نهادینه شدن کار تشکیلاتی و پرهیز از فرد گرایی و پاسخگو بودن افراد در برابر مردم موضوع مهمی است که با نهایی شدن طرح استانی شدن انتخابات توسط مجلس در سال 98 گام مهمی در این زمینه برداشته می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201903107042933298.jpg نهایی,شدن,طرح,استانی,شدن,انتخابات,یکی,از,الویت,های,مجلس,در,سال,98,است Icana

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت تصریح کرد: باتوجه به اینکه سال آینده سال  انتخابات مجلس است و دشمنان نیز برنامه ریزی زیادی برای توطئه علیه ملت ایران دارند توصیه من به همه جناح ها این است که وحدت را سر لوحه کار خود قرار دهند و بی جهت به اختلافات دامن نزنند.

 وی افزود:هدف مشترک همه فعالان سیاسی و مسئولین باید حل مشکلات مردم و  پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بوده و اگر غیر از این باشد باید در نیت خود تجدید نظر کنند، لذا تضعیف جناح مقابل با دست آویز قرار دادن مشکلات یا بدنام کردن خدمتگذاران مردم در گذشته و حال بخاطر اهداف سیاسی از هیچ کس قابل قبول نیست.

نماینده مردم ارکان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: باید بر سر نقاط مشترک و اهداف یکسان  به توافق رسید و آنها را ملاک عمل قرار داد وتوجه داشت سال 98فرصت سوزی و کوتاهی از هیچ کس قابل قبول نیست.

انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000