هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی لارگانی با اشاره به فرمایشات رهبری در حرم مطهر رضوی مطرح کرد:

مسئله نفت در برابر غذا و دارو اهانت به اقتدار ایران است

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: کانال مالی اروپا اهانت به ملت ایران است؛چرا که ما کشوری مقتدر از جهات مختلف به ویژه از نظر قدرت دفاعی در منطقه محسوب می شویم و به گونه ای مسئله نفت در برابرغذا و دارو اهانت به کشورمقتدری مثل ایران است.
شنبه 3 فروردین 1398 ساعت 18:17
مسئله نفت در برابر غذا و دارو اهانت به اقتدار ایران است عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: کانال مالی اروپا اهانت به ملت ایران است؛چرا که ما کشوری مقتدر از جهات مختلف به ویژه از نظر قدرت دفاعی در منطقه محسوب می شویم و به گونه ای مسئله نفت در برابرغذا و دارو اهانت به کشورمقتدری مثل ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102398079200.jpg مسئله,نفت,در,برابر,غذا,و,دارو,اهانت,به,اقتدار,ایران,است Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بخشی از فرمایشات رهبری در حرم مطهر رضوی مبنی بر اینکه کانال مالی اروپا بیشتر شبیه یک شوخی تلخ است،گفت: دولتمردان بیش از 4 سال وقت خود را صرف برجام و نشست های مرتبط با مذاکرات هسته ای کردند.

وی افزود: دولت برای اینکه القا کند که برجام بی نتیجه نبوده است در این سالهای اخیر مکررا به نوعی از دستاوردهای برجام می گفتند وهمین کانال مالی همان دستاوردی است که دولتمردان روی آن مانور می دادند.

ایران کشوری مقتدر از نظر قدرت دفاعی در منطقه به شمار می رود

نماینده مردم فلاورجان به خروج آمریکا از برجام و وعده اروپایی ها مبنی بر اعلام نظر چند روزه نسبت به این عمل آمریکا اشاره و تصریح کرد: پس از خروج آمریکا از برجام،اروپایی ها وعده داده بودند که ظرف دو هفته آینده روی این مسئله اعلام نظر می کنیم؛اما متاسفانه  ازاین دوهفته اروپایی ها بیش از 8 ماه می گذرد اما هیچ گونه اقدامی در این راستا انجام نداده اند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس در ادامه همین مبحث افزود: وقتی که مسئله برجام هیچ گونه  دستاوردی برای کشور نداشت،اروپایی ها بحث کانال ویژه مالی را مطرح کردند تا به گونه ای القا کنند که این کانال مالی دستاورد برجام است،درحالی که این کانال مالی اهانت به ملت ایران است؛چرا که ما کشوری مقتدر از جهات مختلف به ویژه از نظر قدرت دفاعی در منطقه محسوب می شویم و به گونه ای مسئله نفت در برابرغذا و دارو اهانت به کشورمقتدری مثل ایران است.

عدم خروج اروپایی ها از برجام  یک بازی سیاسی است

این نماینده مردم در مجلس دهم به خلف وعده وعدم اعتماد به اروپایی ها در زمینه های مختلف اشاره و تاکید کرد: مشخص نخواهد بود که اروپایی ها به عملیاتی کردن همین کانال مالی هم که برای کشورمان در نظر گرفته اند؛عمل کنند،چرا که این ها عهدشکن هستند و بارها در مقابل نظام اسلامی ایران به شیوه های گوناگون از جمله رساندن سلاح های شیمیایی به بعثی های عراق که منجر به شهادت بهترین جوانان ما شده اند، صف آرایی کرده اند.

موسوی لارگانی اظهار کرد: اروپایی ها دست پرورده آمریکایی ها هستند و اگر در این 8 ماه از برجام خارج نشده اند،قطعا یک بازی سیاسی و از پیش طراحی شده است؛اروپایی ها می خواستند بحث موشکی که جزو معاهده برجام نبود را به میان بکشانند و این مسئله را دستاویزی برای رسیدن به اهداف خود کرده بودند و همین موضوع دال بر این است که اروپایی ها به برجام پایبند نیستند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000