هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دلیگانی با اشاره به فرمایشات رهبری در حرم مطهر رضوی مطرح کرد:

دولت باید لایحه های ضداستعماری خودش را به مجلس ارایه کند

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: هر طرحی که موضع ضد استعماری داشت،در حقیقت توسط همکاران نماینده که عموما اعضای فراکسیون امید هستند با آن مقابله شد و نمی گذاشتند این طرح ها رای بیاورند،و در واقع فرهنگ غربی را در بخشی از نمایندگان مجلس مشاهده کردیم.
شنبه 3 فروردین 1398 ساعت 17:42
دولت باید لایحه های ضداستعماری خودش را به مجلس ارایه کند عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: هر طرحی که موضع ضد استعماری داشت،در حقیقت توسط همکاران نماینده که عموما اعضای فراکسیون امید هستند با آن مقابله شد و نمی گذاشتند این طرح ها رای بیاورند،و در واقع فرهنگ غربی را در بخشی از نمایندگان مجلس مشاهده کردیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108884975202.jpg دولت,باید,لایحه,های,ضداستعماری,خودش,را,به,مجلس,ارایه,کند Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به ابراز گلایه مندی رهبر انقلاب از مجلس شورای اسلامی در سخنرانی نوروزی خود در حرم مطهر رضوی اشاره کرد و گفت: مجلس دهم تاکنون چند نمره منفی از رهبر معظم انقلاب گرفته است و این واقعیتی است که باید آن را بپذیریم.

وی در ادامه افزود: هئیت رئیسه مجلس باید در رابطه با این مسئله نشستی داشته باشند و همفکری کنند که چرا تاکنون 2 بار مجلس دهم مورد عتاب رهبری قرار گرفته است، در نخستین باری که رهبری از موضع گیری های مجلس نسبت به مسائل خارجی گلایه مند بودند،خرداد ماه سال گذشته در دیدار سالیانه با نمایندگان بود و این بارهم این مسئله در سخنرانی ایشان در حرم رضوی تکرار شد.

همه نمایندگان بایستی نسبت به نمره منفی که رهبری به مجلس دادند؛ پاسخگو باشند

نماینده مردم شاهین شهر با اشاره به ابراز خوشحالی رهبر معظم انقلاب نسبت به مواضع مجلس نهم در قبال مسائل خارجی تصریح کرد: ابراز گلایه مندی رهبر انقلاب نسبت به مجلس دهم در حالی اتفاق افتاد،که ایشان از موضع گیری های مجلس نهم نسبت به مسائل خارجی ابراز خوشحالی کردند و در واقع رهبری با این حرف خود نمره قبولی را به مجلس نهم اعطا کرد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس در ادامه افزود: این مسئله یک ملاک است و همه نمایندگان بایستی نسبت به نمره منفی و عدم قبولی که رهبرانقلاب به عنوان نائب امام زمان به ما دادند؛ پاسخگو و نگران این قضیه باشیم، در ضمن همگی باید به دنبال این باشیم و ببینیم که کجای کار اشتباه کردیم و آن را برطرف کنیم.

فرهنگ غربی را در بخشی از نمایندگان مجلس مشاهده کردیم

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: هر طرحی که موضع ضد استعماری داشت،در حقیقت توسط همکاران نماینده بنده با آن مقابله شد و نمی گذاشتند این طرح ها رای بیاورند و در این قضیه مثال های زیادی است و تقریبا روند مجلس را به این سمت سوق می دادند که هیچ طرحی در این راستا تهیه نشود و در واقع فرهنگ غربی را در بخشی از نمایندگان مجلس مشاهده کردیم.

دلیگانی در ادامه افزود: دولت هم لایحه ای را به مجلس نمی آورد که ضد استعماری باشد و متاسفانه برخیحاضر نیستند که هیچ طرح ضد استعماری در مجلس رای بیاورد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000