هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی مطرح کرد:

اختلاف سلیقه در بین احزاب سیاسی طبیعی است

سرویس سیاسی
رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید گفت: اختلاف نظر در بین احزاب سیاسی کشور امری بسیار طبیعی است به ویژه در جامعه ای که تعدد طبقاتی، قومی و حتی ایدئولوژیکی در آن زیاد وجود دارد.
دوشنبه 5 فروردین 1398 ساعت 16:26
اختلاف سلیقه در بین احزاب سیاسی طبیعی است رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید گفت: اختلاف نظر در بین احزاب سیاسی کشور امری بسیار طبیعی است به ویژه در جامعه ای که تعدد طبقاتی، قومی و حتی ایدئولوژیکی در آن زیاد وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100494422460.jpg اختلاف,سلیقه,در,بین,احزاب,سیاسی,طبیعی,است Icana

جلال میرزایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اختلاف جریانات سیاسی داخل کشور چه مزایا و معایبی دارد در این شرایط فعلی دارد، اشاره کرد و گفت: جامعه از طبقات،گروه ها و اقشار متعددی تشکیل شده است و همه این ها هم منافع خاصی را دنبال می کنند.

اختلاف نظر در بین احزاب سیاسی کشور امری بسیار طبیعی است

وی در ادامه افزود: منافع این اقشار هم ممکن است به گونه ای متفاوت باشد،چرا که شاید عده ای به دنبال منفعت های صنفی،طبقاتی و یا اینکه برخاسته از گرایش ها و نگرش های سیاسی آن ها باشد.

عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به اینکه مسئله اختلاف در بین جریانات سیاسی یک امر طبیعی است، تصریح کرد: اختلاف نظر در بین احزاب سیاسی کشور امری بسیار طبیعی است به ویژه در جامعه ای که تعدد طبقاتی،قومی و حتی ایدئولوژیکی در آن زیاد وجود دارد.

در شرایط فعلی وحدت امری بسیار مهم است

نماینده مردم ایلام،ایوان و چرداول با بیان اینکه در شرایط فعلی نباید وحدت را نادیده بگیریم، اظهار کرد: در شرایط فعلی وحدت امری بسیار مهم است و مبنای اتحاد هم باید قانون اساسی باشد و در ضمن ذیل قانون اساسی هم باید منافع ملی و امنیت کشور اولویت باشد.

اگر اختلاف سلیقه های سیاسی به صورت درست مدیریت شوند؛سبب بالندگی و رشد درکشور می شود

رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید تاکید کرد: اگر اختلاف سلیقه های سیاسی کشور را به صورت درست مدیریت کنیم و این موضوع را در چارچوب قانون اساسی سوق دهیم؛قطعا همین اختلاف نظرها می تواند باعث بالندگی کشور باشد.

وی تصریح کرد: عده ای در کشور می گویند باید همه یک تفکر داشته باشند و قطعا چنین اتفاقی در عالم واقعیت رقم نخواهد خورد و اگر هم این یک صدایی شکل بگیرد برای کشور زیان آور خواهد بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000