خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/07/12 11:42:00
سرویس سیاسی
مشاور معاون پارلمانی رییس‌جمهور:

معرفی 3 وزیر پیشنهادی بعد از هفته سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه

**مشاور معاون پارلمانی رییس‌جمهور گفت: در صورتی که وزرای باقی‌مانده‌ کابینه تا پایان هفته جاری معرفی نشوند، هفته‌ بعد نیز این معرفی صورت نخواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "ایرج ندیمی" در پاسخ به سوالات مکرر خبرنگاران مبنی بر زمان معرفی سه وزیر باقی‌مانده‌ کابینه به مجلس برای کسب رای اعتماد، اظهار داشت: بعید است که این هفته سه وزیر باقی‌مانده برای کسب رای اعتماد به مجلس معرفی شوند.

وی افزود: دولت بر این اعتقاد است که باید 10 روز فرجه‌ قانونی رعایت شود، لذا هفته‌ بعد نیز این معرفی صورت نمی‌گیرد و معرفی وزرا به جلسات بعد از هفته سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه موکول می‌شود.

ندیمی در پاسخ به این پرسش که وضعیت وزارت آموزش و پرورش با وجود سرپرست در این وزارتخانه چگونه خواهد بود؟ گفت: بحران هفته‌ اول بازگشایی مدارس در آموزش و پرورش سپری شده،و لذا برای هفته‌های بعدی مشکل خاصی نداریم.

وی افزود: درخصوص افرادی که قرار است برای کسب رای اعتماد به مجلس معرفی شوند مطالعات لازم صورت گرفته و با آنها مصاحبه به عمل آمده است.

مشاور معاون پارلمانی رییس‌جمهور هم‌چنین اخبار مربوط به انتصاب مرتضی تمدن استاندار تهران به عنوان معاون پارلمانی رییس‌جمهور را تکذیب کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet