هدر اصلی
1398/01/06 09:20:46
سرویس سیاسی
گلمرادی مطرح کرد:

"رونق تولید" سبب حل مشکلات اقتصادی و ایجاد اشتغال برای جوانان می شود

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: شعار رونق تولید بسیار مهم و مطلوب است، چرا که اگر تولید کشور به درستی و به صورت عملی محقق شود، قطعا اقتصاد کشور، معیشت مردم و از همه مهم تر اشتغال جوانان مرتغع خواهد شد.
"رونق تولید" سبب حل مشکلات اقتصادی و ایجاد اشتغال برای جوانان می شود عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: شعار رونق تولید بسیار مهم و مطلوب است، چرا که اگر تولید کشور به درستی و به صورت عملی محقق شود، قطعا اقتصاد کشور، معیشت مردم و از همه مهم تر اشتغال جوانان مرتغع خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901103222987776.jpg "رونق,تولید",سبب,حل,مشکلات,اقتصادی,و,ایجاد,اشتغال,برای,جوانان,می,شود Icana

علی گلمردای در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر " رونق تولید" نامگذاری شده است،گفت: شعار رونق تولید بسیار مهم و مطلوب است، چرا که اگر تولید کشور به درستی و به صورت عملی محقق شود، قطعا اقتصاد کشور، معیشت مردم و از همه مهم تر اشتغال جوانان مرتفعخواهد شد.

وی افزود: در حال حاضر مشکلات مردم در همین ابعاد است، یعنی اگر مسئولان کشور بتوانند مهم ترین سرمایه انسانی کشور که همان جوانان هستند را مشغول به کار کنند، قطعا از وجود این ها تولید ثروت می شود و لذا با این کار اقتصاد کشور رونق پیدا می کند و خیلی از مشکلات کشور حل خواهد شد.

مجلس شورای اسلامی با تدوین قوانینی سبب تسهیل امور اجرایی کشور شود

نماینده مردم ماهشهر،امیدیه و هندیجان به اساسی ترین راهکار برای حل مشکلات کشور اشاره و  تصریح کرد: باید یک همگرایی از آحاد جامعه اعم از مردم و مسئولان شکل بگیرد و از همه مهم تر نهادهای سیاستگذاری کشورهم باید با یکدیگرهمدل باشند تا مشکلات کشور به نحو خوبی برطرف شوند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس افزود: در واقع این همگرایی می تواند گره گشای مشکلات باشد، یعنی اینکه مجلس شورای اسلامی با تدوین قوانینی سبب تسهیل اموراجرایی کشورباشد و از آن طرف هم مسئولان اجرایی کشور به صورت جدی برای پیشرفت و حل مشکلات کشور و تحقق شعار سال گام های اساسی بردارند، اما اگر عدم همراهی و جبهه گیری همچنان در کشور حاکم باشد به هیچ دستاوردی دست نخواهیم یافت.

نمایندگان مجلس وکیل الدوله نیستند بلکه وکلای ملت هستنند

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: مردم کشورمان با استفاده از تولیدات داخلی و سرمایه گذاری در حوزه های تولید گره گشای مشکلات باشند که قطعا اگر این کار صورت بگیرد در طول سال جاری شاهد موفقیت های خوبی در کشور خواهیم بود.

گلمرادی با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس وکیل الدوله نیستند بلکه نماینده مردم هستند اشاره و تصریح کرد: نمایندگان مجلس وکیل الدوله نیستند بلکه وکیل ملت هستند، البته نمایندگان باید پشتیبان دولت هم باشند و در جایی هم که دولت مسیر را اشتباه می رود،مانع حرکت آن ها شوند در ضمن اگر دولت برای رونق اقتصادی حرکتی انجام می دهد و لایحه ای را به مجلس ارائه می دهد، مجلس باید با جدیت آن را همراهی کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در طول عمر چهل ساله پر برکت انقلاب اسلامی به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کردیم و باید قدر آنها را بدانیم، ناگفته نماند این مسائال و مشکلاتی هم که وجود دارد به دلیل ناکارآمدی سیستم مدیریتی کشور است که قطعا با یک تغییر رویکر متفاوت به موفقیت های بسیاری می رسیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet