هدر موبایل
1398/01/06 21:06:51
سرویس اقتصادی
سعیدی مطرح کرد:

"اقتصاد مقاومتی" تنها نسخه گره گشای اقتصاد کشور است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است که برای برون رفت از وضعیت فعلی باید مسئولان اجرایی کشو نسخه اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند.
"اقتصاد مقاومتی" تنها نسخه گره گشای اقتصاد کشور است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است که برای برون رفت از وضعیت فعلی باید مسئولان اجرایی کشو نسخه اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902100865978440.jpg "اقتصاد,مقاومتی",تنها,نسخه,گره,گشای,اقتصاد,کشور,است Icana

اسماعیل سعیدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به وضعیت موجود اقتصادی و همچنین راه برون رفت از این شرایط نابسامان اقتصادی کشوراشاره کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی تنها نسخه گره گشای مشکلات اقتصادی کشوراست و همه کارشناسان و صاحب نظران اقتصادی و کسانی که متعهد و دلسوز کشور هستند،این مسئله مهم و اساسی را تایید کردند.

وی افزود: متاسفانه مسئولانی که تصمیم ساز اقتصادی کشورهنوز به این نسخه شفابخش باور پیدا نکرده اند چرا که اگر این ها به اقتصاد مقاومتی ایمان پیدا می کردند قطعا آن را عملیاتی می کردند.

غربی ها تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به اقتصاد ایران بکار می گیرند

عضو فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد: مسئولان اجرایی کشور تمام تخم مرغ های خود را در سبد نگاه به غربی قراردادند و پذیرفته بودند که تنها نسخه راه گشای اقتصاد کشور کمک گرفتن از غربی ها است اما این در حالی است که آرمانهای انقلاب اسلامی و جهت گیری حرکت انقلاب به گونه ای است که به آین آسانی کشورهای غربی و همچنین آمریکا به ملت و کشور ایران  در راستای اصلاح امور اقتصادی کمک نمی کنند.

نماینده مردم تبریز تاکید کرد: غربی ها تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به اقتصاد کشور بکار می گیرند تا از این طریق به کشور ضرباتی را وارد کنند و مشکلات اقتصادی کشور را بیشتر کنند اما به نظر من دولتمردان باید نگاه خود را نسبت به خارج از کشور دور کنند.

دولتمردان باید اقتصاد را از داخل کشور اصلاح کنند

این نماینده مردم در مجلس دهم به ظرفیت ها بالقوه داخل کشور و همچنین عدم استفاده مسئولان از آنها اشاره و اظهار کرد: بسیاری از مسئولان هنوز به ظرفیت های داخل کشور و حجم انبوهی از فرصت های درونی کشورمان توجه نکرده اند و یا اینکه به این پتانسیل ها باورندارند، اگر مسئولان به این باوربرسند که ظرفیت های داخلی راه گشا خواهد بود در حقیقت راه برای پیشرفت کشور بازتر می شود.

سعیدی در ادامه افزود: کسانی که در راس برنامه ریزی های اقتصادی کشورهستند باید بدانند که برای نجات کشور نمی شود به دشمنان اطمینان کرد، لذا  دولتمردان باید نگاه خود را به درون کشور معطوف کنند و اقتصاد را از درون اصلاح کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet