خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1398/01/15 03:03:00
سرویس سیاسی
سالک مطرح کرد:

به رسمیت شناختن " بلندی های جولان" برای صهیونیست ها خلاف معاهدات بین المللی است

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: این مسئله بلندی های جولان تجاوز به حقوق ملت ها، توسعه طلبی اسرائیل توسط آمریکا و خلاف تمام معاهدات بین المللی و جهانی است.
به رسمیت شناختن " بلندی های جولان" برای صهیونیست ها خلاف معاهدات بین المللی است عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: این مسئله بلندی های جولان تجاوز به حقوق ملت ها، توسعه طلبی اسرائیل توسط آمریکا و خلاف تمام معاهدات بین المللی و جهانی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903103305613958.jpg به,رسمیت,شناختن,",بلندی,های,جولان",,برای,صهیونیست,ها,خلاف,معاهدات,بین,المللی,است Icana

احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بلندی های جولان که از سوی ترامپ برای رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخته شد،اشاره کرد و گفت: مسئله بلندی های جولان که از سوی ترامپ برای رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخته شده است،این معنایی ندارد که ترامپ در یک جمعی بنشیند و خاک یک کشور دیگر را برای رژیم صهیونیستی اعلام کند.

با یک برنامه ریزی دقیق این حرکت ها در لابی های صهیونیست صورت می گیرد

وی افزود: این مسئله تجاوز به حقوق ملت ها، توسعه طلبی اسرائیل توسط آمریکا و خلاف تمام معاهدات بین المللی و جهانی است.

عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به اینکه بلندی های جولان که از سوی ترامپ برای رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخته شده است،اشاره و تصریح کرد: با یک برنامه ریزی دقیق این حرکت ها در لابی های صهیونیست صورت می گیرد چرا که به رسمیت شناخته شدن بلندی های جولان از سوی ترامپ برای رژیم صهیونیستی حرکت دوم ترامپ برای صهیونیست ها است.

مردم سوریه دشمنان را به خوبی شناختند

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: اولین حرکت ترامپ برای صهیونیست ها انتقال پایتخت اسرائیل به قدس بوده است وما این مسئله را که قدس پایتخت همیشگی فلسطین است را  به صورت یک طرح در مجلس شورای اسلامی ارائه کردیم که خوشبتخانه با 290 رای این طرح به تصویب نمایندگان رسیده است و این حرکت مجلس در واقع مقابله با آمریکا بوده استف در ضمن سبب خوشحالی بسیاری از گروه های فلسطینی هم شده است.

وی به حرکت دوم ترامپ برای صهیونیست ها که به رسمیت شناختن بلندی های جولان است، اشاره کرد و گفت: دومین کاری که در این روزهای اخیر ترامپ برای صهیونیست ها انجام داده است به رسمیت شناختن بلندی های جولان است که معتقدم در این مسئله به هیچ نتیجه ای دست نخواهند یافت چرا که مردم سوریه دشمن را به خوبی شناختند.

 اروپایی ها به رسمیت شناختن بلندی های جولان را برای اسرائیل را یک تجاوزحقوقی می دانند

سالک درادامه افزود: مردم سوریه می دانند که داعش پرورش یافته آمریکا،سعودی ها، اسرائیل و انگلیس بوده است و دیگر زیر بار این گونه مسائل نمی روند؛ جنایات آمریکا برای مردم دنیا به ویژه کشورهای اسلامی شناخته تر شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: وقتی که مسئله بلندی های جولان از سوی ترامپ برای صهیونیست ها اعلام شده است،درواقع این موضوع سبب شد تا بیش از 17 کشور این حرکت آمریکا را محکوم کنند؛ ناگفته نماند که این حرکت ترامپ را نه اروپایی ها و نه کشورهای خاورمیانه می پذیرند چراکه همگی آن را یک نوع تجاوز حقوقی می دانند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet