هدر موبایل
1398/01/15 01:02:00
سرویس سیاسی
یوسفیان ملا:

تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی فرصتی بزرگ برای ایران در دهه پنجم انقلاب رقم خواهد زد

عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اعتقاد دارد اگر کشورمان نتواند روی پای خود بایستد حتما دچار چالش و آسیب خواهد شد از این رو توجه به مولفه های سیاست اقتصاد مقاومتی فرصتی بزرگ در دهه پنجم انقلاب رقم خواهد زد.
تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی فرصتی بزرگ برای ایران در دهه پنجم انقلاب رقم خواهد زد عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اعتقاد دارد اگر کشورمان نتواند روی پای خود بایستد حتما دچار چالش و آسیب خواهد شد از این رو توجه به مولفه های سیاست اقتصاد مقاومتی فرصتی بزرگ در دهه پنجم انقلاب رقم خواهد زد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101911281632.jpg تحقق,سیاست,اقتصاد,مقاومتی,فرصتی,بزرگ,برای,ایران,در,دهه,پنجم,انقلاب,رقم,خواهد,زد Icana

عزت الله یوسفیان ملا  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به چالش ها و فرصت های پیش روی کشورمان در دهه پنجم انقلاب، گفت: توجه به مولفه های سیاست اقتصاد مقاومتی از جمله فرصت های مقابل کشورمان در دهه آتی است که باید مورد توجه مسئولان و دست‌اندرکاران قرار بگیرد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر کشورمان نتواند روی پای خود بایستد حتما دچار چالش و آسیب خواهد شد، اظهار کرد: در واقع حفظ استقلال از جمله شعارهای انقلاب اسلامی است و باید همواره جاری و ساری باشد وگرنه وابستگی سدی در برابر پیشرفت محسوب می شود.

وی با بیان اینکه تحریم یکی از ابعاد تخریبی است که دشمنان انقلاب در دستورکار خود دارند تا علیه کشورمان دسیسه هایشان را اجرایی کنند، ادامه داد: در این بین برخی از کشورهای نیز تلاش می کنند با افزایش فشار علیه کشورمان به مسئولان اعلام کنند که اگر میخواهید در مجامع بین المللی حضور داشته باشید نیاز به وابستگی دارید در صورتی که انقلاب اسلامی ایران نشان داد بدون سرسپردگی نیز می تواند در دنیا قد علم کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی موجب افزایش بینش سیاسی مردم شد، تصریح کرد: موضوع مذکور بر خلاف خواسته های دشمنان ایران است از این رو تلاش می کنند با اقدامات رسانه ای کشورمان را در معرض آسیب قرار دهند و افکار عمومی را مسموم کنند اما خوشبختانه با بینش و آگاهی مردم این ترفند خنثی شده است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته نباید فراموش کرد که ایران هراسی و سیاه نمایی نسبت به فضای ایران در دستورکار دشمنان قرار دارد که می توان گفت این امر یکی از تهدید های پیش روی کشورمان در دهه پنجم محسوب می شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، در بخش مربوط به اقتدار انقلاب اسلامی و تغییر چالشها و شکست مستکبران بیانیه گام دوم انقلاب آمده است، ایران مقتدر، امروز هم مانند آغاز انقلاب با چالشهای مستکبران روبه‌رو است امّا با تفاوتی کاملاً معنی‌دار.

اگر آن روز چالش با آمریکا بر سر کوتاه کردن دست عمّال بیگانه یا تعطیلی سفارت رژیم صهیونیستی در تهران یا رسوا کردن لانه‌ی جاسوسی بود، امروز چالش بر سرِ حضور ایران مقتدر در مرزهای رژیم صهیونیستی و برچیدن بساط نفوذ نامشروع آمریکا از منطقه‌ی غرب آسیا و حمایت جمهوری اسلامی از مبارزات مجاهدان فلسطینی در قلب سرزمین‌های اشغالی و دفاع از پرچم برافراشته‌ی حزب‌الله و مقاومت در سراسر این منطقه است.

و اگر آن روز، مشکل غرب جلوگیری از خرید تسلیحات ابتدایی برای ایران بود،‌ امروز مشکل او جلوگیری از انتقال سلاحهای پیشرفته‌ی ایرانی به نیروهای مقاومت است. و اگر آن روز گمان آمریکا آن بود که با چند ایرانی خودفروخته یا با چند هواپیما و بالگرد خواهد توانست بر نظام اسلامی و ملّت ایران فائق آید، امروز برای مقابله‌ی سیاسی و امنیّتی با جمهوری اسلامی، خود را محتاج به یک ائتلاف بزرگ از ده‌ها دولت معاند یا مرعوب میبیند و البتّه باز هم در رویارویی، شکست میخورد. ایران به برکت انقلاب، اکنون در جایگاهی متعالی و شایسته‌ی ملّت ایران در چشم جهانیان و عبورکرده از بسی گردنه‌های دشوار در مسائل اساسی خویش است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet