آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابوترابی مطرح کرد:

افزایش تعداد نمایندگان برای مجلس یازدهم منتفی است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: کمیسیون شوراهای مجلس نامه ای را در رابطه با اضافه کردن 40 نماینده مجلس به دولت نوشته است و آن هم این است که درواقع بارمالی آن 20 نماینده اضافی را هم بپذیرد و دولت هم در جواب نامه گفته است که بارمالی این 20 نفر اضافه را نمی پذیرم و عملا این موضوع برای مجلس یازدهم منتفی می شود.
پنج‌شنبه 15 فروردین 1398 ساعت 02:25
افزایش تعداد نمایندگان برای مجلس یازدهم منتفی است عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: کمیسیون شوراهای مجلس نامه ای را در رابطه با اضافه کردن 40 نماینده مجلس به دولت نوشته است و آن هم این است که درواقع بارمالی آن 20 نماینده اضافی را هم بپذیرد و دولت هم در جواب نامه گفته است که بارمالی این 20 نفر اضافه را نمی پذیرم و عملا این موضوع برای مجلس یازدهم منتفی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104486281030.jpg افزایش,تعداد,نمایندگان,برای,مجلس,یازدهم,منتفی,است Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت و با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به طرح تقسیمات کشوری اشاره کرد و گفت: طبق قانون اساسی هر 10 سال باید 20 نفر به تعداد نمایندگان مجلس اضافه شود و در حال حاضر هم بایستی 40 نفر به نمایندگان مجلس اضافه می شده است.

وی افزود: طبق قانون اساسی پیشنهاد افزایش تعدد نمایندگان مجلس به دلیل اینکه بار مالی دارد باید از سوی دولت پیشنهاد داده شود.

نماینده مردم نجف آباد تصریح کرد: افزایش 20نفر نماینده مجلس اختلاف بین290 نماینده مجلس را بوجود می آورد؛چرا که نماینده هر شهرستانی به دنبال اضافه کردن یک نماینده مجلس به شهر زیر نظرحوزه انتخابیه خود است.

ابوترابی اظهار کرد: در دوره نهم مجلس افزایش تعدد نمایندگان 3 مرحله به رای گذاشته است که در هروهله رای مورد نیاز را نیاورده است و تجربه نشان داده است که اگر به رای گذاشته شود باز هم رای نمی آورد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون شوراهای مجلس نامه ای را در رابطه با اضافه کردن 40 نماینده مجلس به دولت نوشته است و آن هم این است که درواقع بارمالی آن 20 نماینده اضافی را هم بپذیرد و دولت هم در جواب نامه گفته است که بارمالی این 20 نفر اضافه را نمی پذیرم و عملا این موضوع برای مجلس یازدهم منتفی می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000