هدر اصلی
1398/01/17 08:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
گودرزی تشریح کرد:

نقش هلال احمر در امداد رسانی به مردم سیل زده

عباس گودرزی در بازدید از امدادرسانی نیروهای هلال احمر اظهار کرد: همه عوامل کمک‌رسان از جمله هلال‌احمر پای کار بودند و به مردم گرفتار سیلاب امدادرسانی کردند.
نقش هلال احمر در امداد رسانی به مردم سیل زده عباس گودرزی در بازدید از امدادرسانی نیروهای هلال احمر اظهار کرد: همه عوامل کمک‌رسان از جمله هلال‌احمر پای کار بودند و به مردم گرفتار سیلاب امدادرسانی کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106590484811.jpg نقش,هلال,احمر,در,امداد,رسانی,به,مردم,سیل,زده Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌های مسئول نگاهشان را به مدیریت بحران تغییر بدهند.

عباس گودرزی در بازدید از امدادرسانی نیروهای هلال احمر اظهار کرد: همه عوامل کمک‌رسان از جمله هلال‌احمر پای کار بودند و به مردم گرفتار سیلاب امدادرسانی کردند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه آب بالادست مهار شده بود مرکز سالمندان امام علی روستای قلعه شمسی درگیر سیلاب بود.

گودرزی تاکید کرد: هلال احمر پای کار بود و توانستند آب داخل این مرکز را تخلیه کنند. نیروهای امدادرسان به خوبی کار می‌کنند و اگر کم و کاستی وجود دارد به علت نبود امکانات و کمبود تجهیزات است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از این ایام با پیگیری‌های مستمری که خواهیم داشت تلاش می‌کنیم که دستگاه‌های مسئول نگاهشان را به مدیریت بحران تغییر بدهند.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: همچنین این دستگاه‌ها با مدیریت به موقع، تدبیر، دوراندیشی مدیریت بحران به معنای پیشگیری داشته و دیگر شاهد این نباشیم که رحمت الهی به نقبت و بلای طبیعی تبدیل شود.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet