هدر موبایل
1398/01/15 17:00:17
سرویس استان ها
کاظمی مطرح کرد:

مردم شب و روز را با گرسنگی سپری می کنند؛ دولتمردان خساست به خرج ندهید!

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: مردم سیل زده شهرهای پلدختر و معمولان نان ندارند که بخورند و شب و روز را با گرسنگی سپری می کنند؛حجم کار بسیار زیاد است و باید بیش از این امکانات در اختیار مردم گذاشته شود تا مشکلات آنها هرچه سریعتر برطرف شود.
مردم شب و روز را با گرسنگی سپری می کنند؛ دولتمردان خساست به خرج ندهید! این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: مردم سیل زده شهرهای پلدختر و معمولان نان ندارند که بخورند و شب و روز را با گرسنگی سپری می کنند؛حجم کار بسیار زیاد است و باید بیش از این امکانات در اختیار مردم گذاشته شود تا مشکلات آنها هرچه سریعتر برطرف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100653622042.jpg مردم,شب,و,روز,را,با,گرسنگی,سپری,می,کنند؛,دولتمردان,خساست,به,خرج,ندهید! Icana

سید حمیدرضا کاظمی در گفت و گو با  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،به روند خدمات رسانی به مردم سیل زده پلدختر و معمولان از سوی مسئولان اشاره کرد و گفت: نماینده های ویژه استاندار تمام شهرهای سیل زده استان حضور دارند و در حال مدیریت کارهای شهرستان هستند.

هماهنگی بین دستگاه های خدمات رسان وجود ندارد

وی افزود: متاسفانه کمک های به نحو صحیحی به دست مردم نمی رسند و این مسائل را در جلسه مدیریت بحران استان که با حضور رئیس مجلس برگزار شده بود،مطرح کردم.

نماینده مردم پلدختر و معمولان تصریح کرد: مدیریت بحران در شهرهای سیل زده معمولان و پلدختر بسیار ضعیف است و هماهنگی لازم در بین دستگاه های اجرایی خدمات رسان وجود ندارد و نبود مدیریت درست یکی از مشکلات بسیار مهم منطقه است.

حجم کار بسیار زیاد است و باید بیش از این امکانات در اختیار مردم گذاشته شود

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: راه ارتباطی یک شهر که 80 هزار نفر جمعیت دارد قطع شده است و همچنین منطقه دیگری که 20 هزارنفر جمعیت دارد خانه هایشان را سیل برده است و باید بگویم که دولتمردان در خدمات رسانی به مردم خساست به خرج ندهید.

کاظمی اظهار کرد: مردم سیل زده شهرهای پلدختر و معمولان نان ندارند که بخورند و شب و روز را با گرسنگی سپری می کنند؛حجم کار بسیار زیاد است و باید بیش از این امکانات در اختیار مردم گذاشته شود تا مشکلات آنها هرچه سریعتر برطرف شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet