هدر موبایل
1398/01/17 07:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
قاضی زاده هاشمی تاکید کرد:

سوال از رحمانی فضلی درباره عملکرد فرمانداران و مدیران در جریان وقوع سیل

عضو هیات رییسه مجلس گفت: مدیران محلی جهت مقابله با سیل باید در راستای بازگشایی مسیرها، رودخانه‌ها و بستر رودها اقداماتی را انجام می‌دادند اما تا امروز گزارشی از عملکرد مدیران محلی برای مقابله با خسارات ناشی از سیل گزارش نشده است.
سوال از رحمانی فضلی درباره عملکرد فرمانداران و مدیران در جریان وقوع سیل عضو هیات رییسه مجلس گفت: مدیران محلی جهت مقابله با سیل باید در راستای بازگشایی مسیرها، رودخانه‌ها و بستر رودها اقداماتی را انجام می‌دادند اما تا امروز گزارشی از عملکرد مدیران محلی برای مقابله با خسارات ناشی از سیل گزارش نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201708100893991637.jpg سوال,از,رحمانی,فضلی,درباره,عملکرد,فرمانداران,و,مدیران,در,جریان,وقوع,سیل Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی با انتقاد از عملکرد مدیران محلی شامل فرمانداران، بخشداران و شهرداران در ماجرای سیل اخیر گفت: مدیران محلی علیرغم پیش بینی‌های هواشناسی، راهکارهایی را برای مقابله با بحران سیل پیش بینی نکرده بودند و عملکرد ضعیفی در این زمینه داشتند.

نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: مدیران محلی جهت مقابله با سیل باید در راستای بازگشایی مسیرها، رودخانه‌ها و بستر رودها اقداماتی را انجام می‌دادند اما تا امروز گزارشی از عملکرد مدیران محلی برای مقابله با خسارات ناشی از سیل گزارش نشده است.

امیر حسین قاضی زاده

 

شنیده‌ها حاکی از آن است که برخی فرمانداران در حوزه مدیریت خود حضور نداشته اند و هیچ پیش بینی و اقدامی برای جلوگیری از خسارات ناشی از سیل انجام نداده اند؛ لذا طرح سوال از عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در مورد عملکرد مدیران محلی شامل فرمانداران و بخشداران در ماجرای مدیریت خسارات ناشی از سیل اخیر کلید خورد.

به گزارش مهر عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: مدیران محلی در زمینه کمک به سیل زدگان در راستای جبران خسارات، اسکان و توزیع امکانات عملکرد قابل قبولی نداشتند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet